خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو
1399/12/24 بدون نظر Uncategorized

آسانسور های شیشه جزو آسانسور هایی است که از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و قیمت آسانسور شیشه ای با بقیه آسانسور ها فرق می کند و دارای تفاوت های بسیاری است . همان طور که می دانیم پله ها معمولا یک شکل بزرگ برای خانواده و دوستان شما می باشد .

این آسانسور های از نوع شیشه ای قابلیت استفاده و نمایش خانه شما را چند برابر می کند ، آسانسور های خانگی را به دلیل اتاقک های شیشه ای که دارند به آن ها آسانسور های شیشه گفته می شود البته می توان در آن ها علاوه بر درب شیشه ای از درب آسانسور های معمولی استفاده کرد .

کابین آسانسور های پانوراما و یا شیشه ای در زیبایی و طراحی معماری ساختمان ها تاثیر به سزایی را می گذارد ، بسیاری از این سازندگان ساختمان برای زیبایی بیشتر در ساختمان های خود از این مدل آسانسور های شیشه استفاده می کنند ، این آسانسور ها از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند که در ساخت شیشه های این مدل از آسانسور از لمینیت ها استفاده می شود ، لمینیت های به کار برده در این نوع از آسانسور های شیشه موجب می شود تا در برابر ضربه های مختلف مقاوم باشد و در زمان شکسته شدن از ریزش شیشه به طور کلی جلوگیری مس کند و شیشه های شکسته همان طور سرجای خود باقی می مانند و افراد داخل کابین به هیچ وجه آسیب نمی بینند . این جنس از شیشه ها کاملا ضد خش می باشند و با گذر زمان هیچ رنگ پریدگی در آن ها دیده نمی شود ، در ادامه قصد داریم شما را با آسانسور شیشه ای و قیمت آسانسور شیشه ای آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

قیمت آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه ای چیست ؟

به طور کلی آسانسور های شیشه در مدل های کششی و هیدرولیکی طراحی و ساخته شده اند و معمولا از آسانسور های شیشه ای کششی برای ساختمان های با ارتفاع بلند و یا برج ها مورد استفاده قرار می گیرد در این نوع از آسانسور های شیشه از سیم بکسل و وزنه برای حرکت آن ها مورد استفاده قرار می گیرد ، از این نوع آسانسور های شیشه ای برای ساختمان های با ارتفاع متوسط و یا کم ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع از آسانسور ها بدون کمک گرفتن از جسم های خارجی که بخواهد موجب اغتشاش بصری شود ، حرکت می کند و نبودن جسم خارجی به زیبایی این می افزاید . همان طور که در این مقاله گفته ایم لمینیت نام جنسی است که در ساخت شیشه های آسانسور به کار برده می شود .

شیشه های لمینیت در برابر ضربه های زیاد بسیار مقاوم می باشند و در تحمل فشار از قدرت بسیار بالایی برخوردار هستند و چیزی که مانع از ریزش شیشه هنگام شکسته شدن می شود یک نوع تلق VPB می باشد که در ساخت این نوع از شیشه ها به کار برده می شود که در شیشه های خودرو نیز از این نوع از تلق ها استفاده می شود که از شیشه های با ضخامت بالا نیز در آسانسور های مختلف می توان بهره برد . در آسانسور های کوچک خانگی می توان از سکوریت 10 میل برای شیشه استفاده کرد اما از نظر امنیتی عملکرد شیشه های لیمینیت را نخواهد داشت ، خاصیت شیشه لمینیت این است که با بالا رفتن تعداد استفاده کنندگان می توان ضخامت آن را افزایش داد .

شیشه های لیمینیت 2 یا 3 لایه بهترین گزینه برای ساخت این نوع از آسانسور های شیشه ای می باشند و بهتر است از شیشه ای برای آسانسور های خود استفاده کنید که در برابر سرما ، گرما ، ضربه و حرارت مقاومت لازم را داشته باشد و همچنین قابل شست و شو و دارای کیفیت و شفافیت بسیار می باشد .

قیمت آسانسور شیشه ای

نه تنها قیمت آسانسور شیشه ای بلکه همه آسانسور ها بنا به کارکرد و کاربردی که دارند و همچنین با توجه به پروژه نصب و راه اندازی و یا بازسازی آسانسور بسیار متفاوت می باشد . یراق آلات و قیمت آسانسور شیشه ای گرد نسبت به بقیه مدل ها کمی بیشتر می باشد . ضخامت شیشه ، تعداد لایه شیشه، قدرت موتور، ارتفاع محل نصب و موارد دیگر از این موارد در تعیین قیمت آسانسور شیشه ای بسیار تاثیر گذار می باشد .

قیمت آسانسور شیشه ای

برای اطلاع بیشتر از قیمت آسانسور شیشه ای می توانید با شماره تلفن گزاشته شده در سایت تماس حاصل فرمایید . در این نوع از آسانسور های شیشه ضخامت شیشه لمینیت مورد استفاده شده در آسانسور و همچنین تعداد لایه های آن تاثیر بسیاری بر روی قیمت آسانسور شیشه ای دارد ، قیمت آسانسور شیشه ای به دلیل این که از این آسانسور از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و بر روی نمای ساختمان نسبت به نمونه های فلزی بیشتر می باشد اما یک کار با کیفیت به حساب می آید .

قدرت موتور مورد استفاده در آسانسور های شیشه از اهمیت بالایی برخوردار است و از طرفی هم ظرفیت و یا قدرت آسانسور هم مرتبط با قدرت موتور بوده و هر دو عوامل بر روی قیمت آسانسور شیشه ای تاثیر بسیار زیادی را می گذارد . در آسانسور هایی که شیشه دور آسانسور با کابین آسانسور شیشه ای یکی باشد شیشه کمتری مورد استفاده قرار می گیرد و در آخر قیمت آسانسور شیشه ای کمتر می باشد .

کابین آسانسور شیشه ای

کابین هایی که در آسانسور های شیشه مورد استفاده قرار می گیرد از اهمیت بسیار بالایی برخودار است . این کابین ها در دو مدل ساخته و ارائه می شوند در ادامه شما را با این دو نوع آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

آسانسور شیشه ای گرد : در این مدل از آسانسور کابین های شیشه ای دارای قوس می باشند که در واقع ظاهر آن ها گرد و یا نیم گردی به نظر می آید و این کابین ها در صورتی که از جنس شیشه باشند معمولا وارداتی می باشند اما اگر این کابین ها از جنس پلی کربنات باشند در واقع یک نوع طلق است که برای کابین مورد استفاده قرار می گیرد که در کشور خودمان موجود می باشد .

کابین آسانسور شیشه ای

کابین های شیشه به سختی وارد می شوند و در صورتی که می خواهید آسانسور شما نیم کابین گرد باشد باید این نوع کابین را سفارش دهید که این مدل مناسب افرادی است که به دنبال آسانسور شیشه ای لوکس برای ساختمان خود می باشند .

آسانسور شیشه ای مدل مربعی : مدل دیگر از کابین های شیشه ای مربعی می باشد که درواقع دیگر حالت گرد و یا نیم گرد نمی باشند ، شاسی گیری توسط تکنیسین ها انجام می شود و برای کابینش از شیشه استفاده می شود معمولا برای مکان های دو طبقه در منزل و شرکت هایی که ظاهر شیک اهمیت زیادی را دارند بیشتر کاربرد خواهد داشت .

مزایای آسانسورهای شیشه ای خانگی

این نوع از آسانسور های شیشه خانگی برای افراد بسیار مقرون به صرفه تر از آن چیزی است که بسیاری از افراد به آن فکر می کنند همچنین به طور قابل توجهی نیز ارزش خانه شما را بیشتر خواهد کرد ، یکی از مهم ترین ویژگی های این آسانسور قابلیت سازگاری با هر طرح و دکوراسیون داخل منزل می باشد که هم شرایط زندگی را برای افراد بهبود می بخشد و هم ارزش مالی خانه شما را چند برابر می کند .

انواع آسانسورهای شیشه‌ای

این نوع از آسانسور های شیشه دارای دو مدل کششی و هیدرولیکی می باشد که مدل کششی آن برای ساختمان هایی با ارتفاع زیاد مناسب می باشند ، در حالی که این نوع از آسانسور های شیشه ای مدل هیدرولیکی در ساختمان های با ارتفاع کم کاربرد زیادی را دارد ، جنس شیشه مورد استفاده در این نوع از آسانسور های شیشه ای لیمینیت می باشد که از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و به سختی شکسته خواهند شد .

همچنین اگر آسانسور های شیشه ای شکسته شوند ذرات شیشه پخش نخواهند شد که ضخامت شیشه ها قابل افزایش می باشند و شست و شوی بسیار آسانی را دارند و بر اثر سایش ، خط و خش بر روی سطح آسانسور ایجاد نمی شود و با گذشت زمان نیز دچار فرسودگی نمی شوند .

انواع آسانسورهای شیشه‌ای

درب شیشه‌ ای آسانسور

درب های این نوع از آسانسور های شیشه به صورت وارداتی و تولیدات ساخت ایران در دسترس افراد هستند که کابین آن ها هم دارای شیشه های ثابت با قالبی فلزی می باشند . در بسیاری از آسانسور ها نیز کابین آسانسور های شیشه ای به صورت جداگانه تعبیه نمی شود و در برخی از موارد شیشه دور آسانسور در آسانسور های شیشه ای با کابین شیشه ای یکی می شود .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله قیمت آسانسور شیشه ای همراهی کردید از شما سپاس گزاریم تا اینجای مقاله شما را با انواع کابین آسانسور شیشه ای و آسانسور شیشه ای چیست آشنا شدید ، اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .