خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو

بازسازی و تعمیر کابین اسانسور

شرکت آسانسور فراز بام ماهان با در اخیار داشتن کارگاه تولید کابین اسانسور امکانات لازم جهت بازسازی آسانسور را دارا میباشد .خدمات دیگر ما سرویس اسانسور در تهران می باشد.این بازسازی شامل دمونتاژ فریم های داخل کابین آسانسور و نصب فریم های جدید همچون استیل و MDF  میباشد .کابینهای خیلی قدیمی که ممکن است کفشان پوسیده شده باشد و امکان خروج کابین از داخل چاه هم فراهم نباشد ابتدا توسط تکنسین های این شرکت مستحکم میگردند سپس با زیر سازی کردن کف , کابین آسانسور را آماده تزیینات میکنند .

بازسازی و تعمیر کابین اسانسور

بازسازی کابین اسانسور فراز بام ماهان

بعلت اینکه این شرکت هم در زمینه نصب  و فروش آسانسور فعالیت دارد و هم در زمینه سرویس و نگهداری بنابراین در امر بازسازی کابین اسانسور چنانچه سیم کشی کابین دچار تغییرات شود به راحتی سیم کشی را تعویض و یا اصلاح خواهند کرد .بازسازی کابین آسانسور پس از اندازه گیری دقیق معمولا دو روز کاری به طول میانجامد .این شرکت مفتخر است به مشتریانی که مایلند  , نمونه پروژه های باز سازی شده را معرفی کند تا از استحکام و زیبایی کار از نزدیک آشنا شوندما به خود میبالیم که مدیران این شرکت همچون پرسنل این شرکت آچار در دستانشان هست و کار را از پشت میز دنبال نمیکنن  و آبروی کاری خود را به راحتی در پشت میز نشستن از دست نخواهند داد .

بازسازی کابین آسانسور برای همه ی آسانسورهای قدیمی لازم است. همچنین بازسازی آسانسور به جزء برای کابین برای قطعات فنی، موتور و تزئینات نیز به کار برده خواهد شد.

تزئینات و بازسازی کابین آسانسور

بیشتر اوقات علت بازسازی آسانسور استفاده زیاد و نابه جا ساکنین واحد مسکونی از آسانسور است.تزئین و بازسازی آسانسور بیشتر برای آسانسورهای کاربرد دارد که عمر زیادی داشته اند. صرف نظر از سرویس و تعمیر آسانسور، آسانسور باید حتما خوب نگهداری شود تا نیاز به بازسازی نداشته باشد.بازسازی کابین برای به روز کردن طراحی درون کابین است و بهتر است به جای عوض کردن کابین، کابین بازسازی شود. بازسازی کابین آسانسور مربوط به بخش های مختلف درون کابین است.

تزئینات و بازسازی کابین آسانسور

 • کف آسانسور

کف آسانسور با طرح های مختلف گرانیتی و کارهای معرق پوشیده خواهد شد اما در اماکنی چون هتل بیشتر در کف کابین پوشش موکت را خواهید دید. به هر حال کف آسانسور به هر شکلی که پوشیده شده بهتر است قبل از عوض شدن زیرسازی شود.

 • پوشش

در مورد پوشش داخل نیز باید گفت که دیوارها و درهای کابین معمولا از استیل، فرمیکا و  MDF است که استیل نسبت به سایر پوشش ها هزینه بالاتری را دارد. آینه کاری هم یکی دیگر از پوشش های درون کابین است که بیشتر جنبه تزئیناتی را دارد.

 • سقف

برای بازسازی کابین روی قسمت سقف، سفارشات زیادی به سرویسکاران و تعمیرکاران خواهد شد زیرا سقف کابین روی تزئین آسانسور نقش زیادی را دارد.

اگر سقف کابین با ورقه استیل و آینه به شکل سقف کاذب باشد بسیار زیبا خواهد بود و اگر با نورپردازی ها ( با لامپ های  LEDو فلورسنت ) برای کابین گفته شده همراه باشد بازسازی سقف به نحو احسن انجام خواهد شد.

 • صفحه کلید

صفحه کلید طبقات در آسانسورهای قدیمی دیگر جای خود را به صفحه کلیدهای خودکار داده است. اگر بازسازی آسانسور به صرفه باشد نوسازی صفحه کلید یکی از گزینه ها است.

 • آینه ها

آینه کاری های قدیمی باید جای خود را به آینه کاری مات، دستگیره دار، ساده و براق بدهند. همچنین برای استفاده از متریال گوناگون در بازسازی قسمت های کابین باید به میزان قدرت موتور توجه کرد و بعد تغییرات را اجرا کرد.

اجزای کابین دستگاه آسانسور برای بازسازی

کابین آسانسور همان اتاقکی است که بار و انسان درونش قرار خواهند گرفت و از طبقات رد خواهند شد. اجزای کابین شامل موارد زیر است.

اجزای کابین دستگاه آسانسور برای بازسازی

 • استراکچر که معمولا از جنس فولاد بوده و جعبه کابین که در داخلش جا گرفته و حمل خواهد شد.
 • کفشک ها مانع از برخورد کابین با دیواره ها خواهند شد.
 • دیواره های خارجی که از جنس فولاد سبک است.
 • دیواره داخلی که برای تزئینات کابین است.

بیشترین تزئین کابین مربوط به دو بخش متفاوت است. بخش اول طراحی اولیه در زمان تولید کابین و بخش دوم بازسازی در زمان تزئین کابین است.زمانی باید گفت که بهترین بازسازی انجام شده که بازسازی آسانسور با نوع واحد مسکونی تناسب داشته باشد چه از نظر جزئی ( بازسازی کابین ) و چه از نظر کلی ( بازسازی آسانسور ) تناسب قابل مشاهده باشد.شرکت فراز بام ماهان از شرکت های است که در زمینه بازسازی آسانسور در حال فعالیت بوده و چنانچه نیاز به مشاوره در زمینه بازسازی آسانسور دارید حتما با شرکت فراز بام ماهان تماس بگیرید.

اجرا و طراحی کابین دستگاه آسانسور

برای طراحی کابین از نورپردازی به طور اساسی کمک گرفته خواهد شد چرا که نقش زیادی در جلوه دادن به کابین دارد. نور یکپارچه که به صورت متمرکز یا غیرمتمرکز در کابین وجود دارد نیز بسیار مهم است.

در ایران سازندگان زیادی به کار طراحی کابین مشغول هستند و از نظر کیفیت با هم فرق دارند.

 • طراحی کابین
 • جنس
 • تزئینات
 • نوردهی

از عواملی است که روی طراحی کابین تأثیرگذار است. مثلا وقتی که زلزله بیاید و مصالح ساختمانی بر روی کابین بیفتد یا ترمز اضطراری خوب کار نکند همه به طراحی کابین مربوط خواهد شد که بسیار مهم است.گردش هوا به وسیله فن ها باعث وارد شدن هوا از بخش های پایین و خارج شدن هوا از بخش های بالایی کابین ( سقف ) موجب ثابت شدن هوا در کابین است. استفاده کردن از خوشبوکننده ها نیز در کابین از جمله اقدامات جدید است.

بازسازی آسانسور، راهی برای نوسازی آسانسور

در شرکت های تولیدکننده آسانسور، واحدی هست که به بازسازی آسانسور و نوسازی آن خواهد پرداخت و نگرانی و دغدغه مردم را از آسانسورهای قدیمی کم خواهد کرد.در بسیاری از واحدهای ساختمانی بلند در کشورمان آسانسور اجرا و نصب شده که چندین سال است از عمرشان گذشته است. بالا بودن قدمت آسانسور نگران کننده است زیرا ساکنان واحدهای گفته شده همواره منتظر اتفاقات بدی از طرف آسانسورها هستند.

بازسازی آسانسور، راهی برای نوسازی آسانسور

بازسازی آسانسور راهی برای تبدیل آسانسورهای قدیمی به آسانسورهای جدید و نو است. آسانسور نیز همان وسیله برای انتقال دادن مردم و عمومی ترین دستگاه برای جابه جای در دنیا است.اگر به صورت گذرا نگاهی به وضعیت دستگاه های آسانسور کشور خود بیندازیم خواهیم دید که بسیاری از آسانسورها عمر طولانی را داشته اند ( 25 سال به بالا ) و از نظر دیگر باید گفت که عمر طولانی دستگاه مربوط به کارکرد خوب قطعات آسانسور است.روشن است در صورتی که حتی بهترین و جدیدترین قطعات را در ساخت آسانسور به کار برد و سرویس آسانسور هم به موقع انجام شود شود باز هم عمر مفید آسانسور تمام خواهد شد.

مواردی بازسازی کابین یک آسانسور

بازسازی کابین آسانسور شامل موارد زیر است.

 • عوض کردن کف
 • عوض کردن بدنه ها
 • عوض کردن سقف
 • نورپردازی
 • عوض کردن سیستم تهویه
 • عوض کردن دستگیره و آینه
 • عوض کردن کلیدهای طبقات
 • و سایر موارد

همچنین زمان لازم برای نوسازی و بازسازی کابین چند روز است چون بعد از بسته شدن قرارداد استیلی که برای درون کابین  استفاده شده در کارگاه سنگ آماده خواهد شد ( برای سقف و دیوارها برش داده خواهد شد. ) و برای مرکز سفارش داده شده ارسال خواهد شد.بعد از دریافت سفارش باید بدنه کابین که قدیمی شده از آسانسور جدا شود و کابین جدید نصب شود. نصب کابین جدید حداقل یک روز زمان خواهد برد.

مواردی بازسازی کابین یک آسانسور

زیبایی آسانسور با نصب کابین

در حال حاضر در همه شهرهای ایران آسانسورها را خواهیم دید. به ویژه آسانسورهای قدیمی که باعث نمای بدی در ساختمان ها شده اند.آسانسورهای که صدمه دیده اند، کف پوش ندارند، سیستم تهویه شان خراب شده، کلیدهای قدیمی و غیره را دارند نمونه های از آسانسورهای هستند که نیاز به بازسازی دارند.اگر یک مسافر سوار بر آسانسورهای قدیمی شوند احساس ناامنی و بدی را خواهند داشت حتی اگر آسانسور سالم باشد و علت احساس ناخوشایند فرد به دلیل فرسودگی آسانسور است.یک کابین زیبا در ساختمان علاوه بر خشنودی استفاده کنندگان، در زمینه معامله ساختمان نیز موثر است زیرا به واحد ارزش خواهد داد. به همین دلیل بازسازی و نوسازی کابین در سال های اخیر مورد توجه بیشتری سرویسکاران و تعمیرکاران آسانسور قرار گرفته است و همه ساکنین واحد مسکونی سهم کمی را در هزینه باسازی کابین دارند.