خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو
1399/11/26 بدون نظر Uncategorized

امروزه با به وجود آمدن فضا های مجازی و اینترنت انتخاب یک فرد برای تعمیر سرویس آسانسور دیگر برای افراد آسان شده است و اصلا کار سختی نمی باشد . انتخاب یک فرد برای انجام خدمات آسانسور که تجربه زیادی در این زمینه داشته باشد برای سرویس و نگه داری از آسانسور ساختمان ها در دوره های مشخص و یا تعمیر و نگه داری آن ها در مواقع اورژانسی به دلیل وجود فضای مجازی اصلا کار سختی نمی باشد و مثلا اگر شما ساکن شهر تهران و یا کرج می باشید می توانید یا یک جست و جوی ساده در گوگل با جمله ای مانند تعمیر سرویس آسانسور و یا شرکت تعمیر سرویس آسانسور می توانید به راحتی و با سرعت خیلی کم خدمات مورد نظر ساختمان را برای نگه داری از آسانسور خود پیدا کنید و به آن ها سفارش کار بدهید .

یکی از تلخ ترین جمله ها زمانی که در پایان یک روز سخت کاری به خانه می روید خرابی آسانسور ها می باشد البته اگر بخواهیم این موضوع را بگوییم بد تر از این هم می تواند گیر افتادن در یک آسانسور خراب شده باشد و متاسفانه اخبار مربوط به سقوط آسانسور هم کم نمی باشد در این مواقع است که داشتن یک برنامه ای روتین برای تعمیر و نگهداری آسانسور و با آشنایی با یک سرویسکار آسانسور ماهر که در کارش ماهر باشد از ویژگی های یک مدیر ساختمان خوب می باشد . به طور کلی سرویس آسانسور یکی از دغدغه های اصلی و مهم در زندگی افرادی است که در ساختمان ها و آپارتمان های زندگی می کنند و دسترسی سریع به یک سرویس کار آسانسور مطمئن برای تعمیر سرویس آسانسور یکی از نکات مهم در ساختمان های مسکونی برای افراد به حساب می آید .

اما این خرابی ممکن است هر کدام معانی مختلفی را داشته باشد که هر کدام از تعمیر کار آسانسور متفاوتی را برای تعمیر نیاز داشته باشند . در ادامه شما را با این مشکلات آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • بسته نشدن در آسانسور
 • وقتی در آسانسور گیر کردیم و گیر افتادن در آسانسور زیاد تکرار می ‌شود
 • عیب یابی آسانسور
 • تعمیر برد آسانسور

تعمیر سرویس آسانسور

قیمت سرویس کار آسانسور

با شرایط اقتصادی که امروزه داریم به غیر از مهارت و تجربه سرویس کار قیمت تعرفه سرویس کار نیز برای افراد بسیار مهم می باشد و همه افراد می خواهند که یک خدمات مناسب با یک قیمت مناسب را از سرویس کار دریافت کنند تا کمترین بار مالی به ساکنان ساختمان ها وارد شود ، همان طور که می دانیم بازار کار بسیاری از شرکت های سرویس و نگه داری آسانسور بسیار داغ و رقابتی می باشد که هر روزه تعداد افرادی سرویس کار آسانسور بیشتر می شود . نگه داری از آسانسور ساختمان و پله های برقی شامل مواردی مانند عملیات سرویس طبق چک لیست مورد تایید صنایع آسانسور و پله های برقی و رفع خرابی های احتمالی به وجود آمده آن ها می باشد .

برخی از خدمات سرویس و نگهداری آسانسور

برخی از خدمات سرویس و نگه داری آسانسور شامل موارد زیر می باشد با ما همراه باشید .

 • عقد قرار داد به صورت سالیانه می باشد
 • طی گذشت 30 روز یک نوبت سرویس قابل انجام است و در پایان هر ماه حق سرویس از فرد دریافت می شود .
 • طی همین گذشت 30 روز هر نوبت خرابی حادت می شود و به صورت رایگان خرابی ها رفع می شوند .
 • خارج از ساعت اداری و در ایام تعطیل پرسنل واحد اقدام به رفع مشکلات به وجود آمده می کنند .
 • طی هر نوبت که افراد به ساختمان مراجعه کردند و به هر دلیل فرم دو برگه گزارش کار و گزارش منفی تدوین به نماینده ساختمان تسلیم می شود و سوابق آن ها بعد از بررسی سرپرست این واحد ها بایگانی می شود .
 • این واحد مفتخر به ارائه سرویس و نگهداری به انواع آسانسور و پله برقی و عقد قرارداد همکاری با انواع سلایق مشترکان با نرخ و هزینه مرقوم به صرفه و رقابتی می باشد .

سرویس و نگه داری آسانسور چیست؟

به طور کلی منظور از سرویس و نگه داری آن بررسی قطعات و نظارت کلی بر روی عملکرد آسانسور می باشد ، هر وسیله ای و یا سیستمی بعد از این که نصب شدند نیاز به نگه داری و سرویس دارند و انجام این کار باعث عملکرد بهتر دستگاه و ایمنی آن ها در حین انجام کار می شود .

به این نکته نیز توجه داشته باشید که خدمات نگه داری آسانسور به اندازه نصب آسانسور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و لازم است که این نکته را بدانید نصب آسانسور به اندازه تعمیر آن زمان بر می باشد . سرویس و نگه داری آسانسور از نظر اقتصادی برای بسیاری از افراد به صرفه خواهد بود نسبت به زمانی که آسانسور به طور کلی خراب شده باشد . در صورتی که یک قطعه از آسانسور خراب شده باشد و نیاز به تعویض سریع آن باشد بقیه قطعات آسیب نمی بینند و در نتیجه سیستم آن دچار آسیب های کلی نخواهد شد . برای مثال به این نکته توجه کنید که اگر سیم های آسانسور و یا سیم بکسل دچار آسیب شده باشد همین یک مورد باعث می شود آسیب بزرگی به فلک های کششی آسانسور وارد شود و در آخر نیز امکان پارگی سیم بکسل و سقوط آسانسور نیز وجود دارد و صدمات مالی و جانی زیادی را برای افراد به وجود می آورد .

بسیاری از افراد فکر می کنند که هزینه سرویس و نگه داری آسانسور غیر ضروری و یک هزینه اضافی است و فقط در زمانی که آسانسور دچار مشکل شده باشد برای تعمیر سرویس آسانسور اقدام می کنند آن هم از روی ناچاری این افراد فقط برای رفع خرابی آسانسور اقدام می کنند نه برای سرویس آسانسور !

دلایل ایجاد نقص در سیستم آسانسور

هر کدام از آسانسور ها برای این که بتوانند به طرز درست به کار خود ادامه دهند نیازمند یک سری رعایت اصولی فنی می باشد تا کارایی آن مختل نشده باشد و بالاترین کیفیت را از آن ها شاهد باشیم در ادامه شما را با برخی از دلایل نقص آسانسور در سیستم ها آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • تعیین ظرفیت به ازای هر نفر
 • میزان سرعت
 • مقدار ارتفاع
 • کنترل درب‌ها
 • مکان قرارگیری آسانسور
 • ولتاژ برق
 • و …

دلایل ایجاد نقص در سیستم آسانسور

به طور حتم نمی توان از یک آسانسور این انتظار داشت بدون بررسی های دقیق بر روی این پارامتر ها توسط مهندسین مربوطه دستگاهی به این بزرگی طراحی و تجهیزات به کار رفته منظم ، بدون نقص و با طور عمر بالا به فعالیت های خود بپردازند .

هر چه متریال و تجهیزات به کار رفته در ساخت آسانسور های مختلف با کیفیت باشد باز هم احتمال خرابی و از کار افتادن آن ها وجود دارد و نیاز به حضور افراد متخصص و با سابقه دارد و در کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه می دهند . در ادامه شما را با برخی از مهم ترین دلایل ایجاد نقض در سیستم آسانسور ها که نیاز به سرویس و نگه داری دارند را آشنا خواهیم کرد .

تغییرات ناگهانی ولتاژ و قطع برق : به وجود آمدن یک سری تغییرات ناگهانی ولتاژ برق موجب می شود تا کارایی آسانسور ها دچار مشکل شود و قطعی های پی در پی آن ها موجب از کار افتادگی و خرابی این تجهیزات ساختمانی شود . مشکلاتی مانند افت فشار برق نیز به هر دلیلی که باشد امکان عملکرد مثبت را از سیستم ها می گیرد و برخی اوقات این موضوع به حدی می رسد که نیاز به یک متخصص برای عیب یابی و رفع آن احساس می شود . 

استفاده بیشتر از ظرفیت تعریف ‌شده آسانسورها : شاید بخش عمده این خرابی های آسانسور به دلیل استفاده نا به جا و بیش از ظرفیت و توان آن ها به آسانسور ها اختصاص داده شده باشد است . هر نوعی از آسانسور به طور دقیق گنجایش تعریف شده ای را برای خود دارد که در صورتی که به آن ها بی توجه شده باشد این تجهیزات مهم ساختمان ها می تواند دچار مشکل شود از این قبیل موارد که تاثیر بسیاری در خرابی این تجهیزات دارد شامل موارد زیر می شود .

 • حمل لوازم منزل با آسانسورهای مخصوص مسافر
 • دست‌کاری افراد نابلد در سیستم‌های آن
 • اعمال فشار و یا ضربه به درب‌ها
 • فرسوده‌شدن تجهیزات
 • کیفیت بد اجناس به‌کاررفته ابتدایی
 • و …

دلایل ایجاد نقص در سیستم آسانسور

بروز مشکل در سیستم‌های الکتریکی و مکانیکی : استفاده آسانسور ها در ساختمان های مختلف با توجه به تعداد واحد ها زیاد می شود و به طور کلی نیز خرابی سیستم های الکتریکی و مکانیکی را هم به دنبال خواهد داشت . متخصصین خدمات آسانسور و تعمیر سرویس آسانسور در برطرف نمودن بسیاری از مشکلات نقش بسیار زیادی را دارند و در تشخیص به موقع و جلوگیری از توقف و بهبود این عملکرد این تجهیزات کمک بسیاری به آن ها می کنند . 

کلام آخر

از این که ما را تا آخر مقاله تعمیر سرویس آسانسور همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .