خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو

تعمیرکار آسانسور در تهران

شرکت فراز بام ماهان دارای تیم تخصصی و کادر مجرب و حرفه ای در حوزه تعداد قطعات طراحی و فروش کلیه اقلام آسانسور و پله برقی در ایران می باشد.
شرکت فرا زبان ماهان دارای تیم تخصصی تعمیر آسانسور در تهران میباشد سخنان بسیاری از پروژه های عمرانی را با ساختمان ها و شرکت های بسیار بزرگ قرارداد نموده است.

تیم تخصصی فراز بام ماهان تعمیر آسانسور را انجام میدهد تیم تخصصی فراز بام ماهان از حرفه ای ترین و به روز ترین مهندسان با تجربه ایران در زمینه تعمیر و نصب آسانسور استفاده می‌کند تعمیرات حرفه ای آسانسور برای کلیه ساختمانهای اداری تجاری و مسکونی را به شرکت فراز بام ماهان بسپاریم.در استان تهران به دلیل بسیار زیاد ساختمان‌های اداری تجاری مسکونی بسیاری از این ساختمان ها دارای آسانسور می باشند و آسانسور نیاز به تعمیر و نگهداری و مراقبت های بسیار حساس و پیچیده ای دارد انتخاب یک شرکت تعمیر کار آسانسور در تهران که بتواند حرفه ای ترین و بهترین خدمات تعمیر و نصب آسانسور و نگهداری و سرویس آسانسور را انجام دهد بسیار مهم و ضروری است.

شرکت های بسیار زیادی در حوزه تعمیر آسانسور در تهران فعالیت می‌کنند که متاسفانه بسیاری از این شرکت‌ها تازه کار بوده و از متخصصین با تجربه و حرفه ای در حوزه تعمیر و نصب آسانسور استفاده نمی‌کنند اما شرکت فراز بام ماهان یکی از حرفه ای ترین و متخصص ترین شرکتهای تعمیر آسانسور میباشد که از بروزترین و قدرتمندترین و باتجربه ترین مهندسان بازی تعمیر سازمان و آسانسور استفاده می کند‌.

تعمیرکار آسانسور در تهران

تعمیر آسانسور در تمام نقاط تهران

تعمیر آسانسور در تهران کار بسیار پیچیده است و شرکت‌های خیلی کمی هستند که به صورت حرفه ای بخواهند تعمیرات آسانسور های ساختمان های اداری تجاری و مسکونی را به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی با کادر مجرب و کارآزموده انجام دهند یکی از بهترین شرکت هایی که طی سالیان اخیر تاکنون فعالیت های بسیار بزرگ و بسیار مهمی در حوزه تعمیر آسانسور انجام داده است و تاکنون نمونه کارهای بسیار زیاد و رازی داشته شرکت فراز بام ماهان می باشد.

اگر شرکت شما اگر ساختمان شما و اگر مجتمع مسکونی اداری و تجاری شما نیاز به یک تعمیر کار حرفه ای و مدام در حال باشد نیاز دارد می‌توانید با عقد قرارداد بلند مدت با شرکت فراز بام ماهان بهترین خدمات تعمیر آسانسور در استان تهران را دریافت کنید.

شرکت فراز بام ماهان بهترین تعمیر کننده آسانسور در استان تهران در شمال تهران در جنوب تهران در غرب تهران در شرق تهران و در مرکز تهران می باشد که به صورت کاملا تخصصی از نیروهای حرفه ای در زمینه تعمیرات آسانسور استفاده می کند.شرکت فرا زبان ماهان کلیه تعمیرات آسانسور در تهران را برعهده می‌گیرد و برای انواع ساختمان های اداری و تجاری تعمیرات و نصب آسانسور را به صورت کاملاً حرفه ای انجام میدهند.شما با عقد قرارداد تعمیر آسانسور  با شرکت فراز بام ماهان به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی به صورت منظم و دوره ای خدمات تعمیرات آسانسور و سرویس آسانسور را دریافت خواهید کرد.

 

آسانسور در تهران توسط شرکت فراز بام ماهان قراردادهای بسیار بزرگی همراه بوده است.شرکت فراز بام ماهان به صورت تخصصی سرویس و نگهداری آسانسور را دارای برد تخصصی نصب انواع پکیج های اروپایی با دعوت تامین قطعات آسانسور به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی را انجام میدهد.

امروزه شرکت های بسیار زیادی در حوزه تعمیر آسانسور در استان تهران در حال فعالیت هستند که بسیاری از این شرکت‌ها تازه تاسیس و تازه کار می باشند و از همه مهمتر نیروی فنی که در این شرکت ها کار می کنند بسیار مبتدی و در حال تجربه هستند بسیاری از شرکت هایی که با تعمیر آسانسور قرارداد می کنند از خدمات شرکت های تازه تاسیس اصلاً رضایت ندارند بلکه بسیار ناراضی بوده و همیشه گله و شکایت دارند.

از سال اخیر تا کنون یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکتهای تعمیر آسانسور شرکت فراز بام ماهان بوده که در بین رقبای خود خدمات بسیار خوب با پشتیبانی بسیار حرفه ای را به مشتریان ارائه می‌کند تا بتواند رضایت خاطر تمامی مشتریان عزیز را به دست بیاورد.

تعمیر آسانسور در تمام نقاط تهران

بهترین تعمیرکار آسانسور در تهران

اگر شما می‌خواهید قرارداد تعمیر آسانسور ساختمان تان در تهران را به یک شرکت حرفه ای و متخصص واگذار کنید که خدمات بسیار خوبی را به شما ارائه دهد و پس از آن خدمات پس از فروش بسیار خوبی داشته باشد و به صورت مداوم و منظم و دوره ای خدمات تعمیرات آسانسور شما را به صورت تخصصی انجام دهد کافی است باش تیم تخصصی شرکت فراز با ما تماس گرفته و با دریافت مشاوره بسیار حرفه ای و عقد قرارداد طولانی مدت بتوانید بهترین خدمات تعمیر آسانسور در تهران را دریافت کنید.

بسیاری از مشتریانی که خدمات تعمیر آسانسور را دریافت کردند که از خدمات برخی از شرکت‌ها هرگز راضی و خرسند نبودند دلیل آن تازه تاسیس بودن شرکت تعمیر آسانسور بوده و دلیل دوم عدم استفاده از نیروهای متخصص و مجرب می باشد.شرکت ما تاکنون های بسیار زیادی را در زمینه طراحی و نصب و تعمیر آسانسور در استان تهران انجام داده است یکی از بهترین شرکتهای پیشتاز در زمینه تعمیرات آسانسور برای مجتمع های اداری تجاری و مسکونی در استان تهران شرکت فراز بام ماهان می باشد که در بین رقبای خود از مشتریان بسیار بالا و حرفه ای و دائمی برخوردار است.کلیه خدمات شرکت ما به صورت کاملا تضمینی و با عقد قرارداد انجام می‌شود و شرکت ما متعهد می شود تمامی خدمات تعمیرات آسانسور را برای شما به صورت حرفه ای و تضمینی انجام دهد تا بتواند رضایت شما را به دست بیاورد.اگر قصد دارید کلیه خدمات تعمیرات آسانسور برای ساختمانهای اداری تجاری و مسکونی در استان تهران را به یک شرکت حرفه ای واگذار کنید کافی از همین امروز با شرکت فراز بام ماهان تماس بگیرید و با عقد قرارداد بتوانید بهترین خدمات تعمیرات آسانسور را با خدمات پس از فروش دریافت کنید.تیم تخصصی شرکت فراز بام ماهان بهترین تعمیر کننده آسانسور در تهران در خدمت شماست تا بتواند بهترین خدمات خود را به شما به صورت کوتاه مدت و بلند مدت ارائه کند.

تعمیر آسانسور در تهران کار سختی است چرا که تعداد محدودی از شرکت ها قادرند به شکل حرفه ای دستگاه آسانسور را تعمیر کنند، پس برای تعمیر کردن آسانسور باید به یک کادر مجرب و حرفه ای در تهران مراجعه کنید.

تعمیر آسانسور در تهران چگونه است؟

همان طور که اشاره کردیم برای تعمیر کردن آسانسور در تهران باید به شرکت های مراجعه کرد که کادری حرفه ای را داشته باشند زیرا تعمیرات آسانسور اگر به درستی انجام نشود دردسرساز خواهد بود.در تهران شرکت های زیادی خدمات تعمیر آسانسور را ارائه خواهند داد اما برخی از شرکت ها چون دارای تجربه و تخصص کافی نیستند به خوبی آسانسور را تعمیر نخواهند کرد.برای تعمیر کردن آسانسور و اجزایش باید به یک شرکت با نمونه کار زیاد مراجعه کرد تا خیالتان بابت تعمیر راحت باشد.چنانچه واحد مسکونی شما نیازمند به تعمیرات مداوم برای آسانسور است پس با یافتن یک شرکت معتبر قرارداد بلندمدت ببندید تا خدمات تعمیرات را به صورت مستمر دریافت کنید.

علت نیاز به تعمیر کردن آسانسور

اگر قطعه ای از آسانسور خراب یا فرسوده شود باید تعمیر شود و اگر تعمیر یا عوض نشود حتما در عملکرد آسانسور اختلال ایجاد خواهد کرد یا باعث خرابی کل دستگاه خواهد شد و بدترین اتفاقی که در خرابی آسانسور ممکن است رخ دهد خطرات جانی است.برای درک بیشتر نیاز به تعمیر کردن آسانسور فرض کنید که طناب آسانسور فرسوده شده است. فرسودگی سیم سبب خوردگی فلکه و هرزگرد شده است و اگر فلکه فرسوده شود و ترمز ایمنی فعال نشود آسانسور حتما سقوط خواهد کرد در نتیجه تعمیر کردن آسانسور باعث ایمنی بیشتر آسانسور خواهد شد.

علت نیاز به تعمیر کردن آسانسور

تعمیرات آسانسور به چند حالت است؟

آسانسورها به دو صورت کلی تعمیر خواهند شد.

 • تعمیرات دوره ای

تعمیرات دوره ای شامل تعمیراتی است که آسانسور با یک شرکت تعمیرات قرارداد دارد و در صورت رخ دادن هر مشکلی باید تعمیر توسط سرویسکاران شرکت انجام شود.آسانسورهای که با هیچ شرکتی قرارداد ندارند معمولا انجام سرویس منظم و مرتبی ندارند و نیاز تعمیر موردی دارند. ( تعمیرات موردی چندان ایمن و باکیفیت نیست. )معمولا بیشتر شرکت ها از پذیرفتن از پذیرفتن تعمیرات موردی معذور هستند چون در تعمیرات موردی نیاز به خدمات بیشتری است. ( خدمات جنرال سرویس )بیشتر ایرادات آسانسور به علت گستردگی خیلی مشخص نیست و هرگز یک بار انجام دادن تعمیر برای آسانسور کافی نیست آسانسورها به سطح کیفی خود نخواهند رسید.در نتیجه تعمیرات دوره ای بهتر از تعمیرات موردی است زیرا برای تعمیرات موردی باید هزینه بیشتری صرف شود تا مشکل رفع شود.

 قبل از تعمیر کردن آسانسور باید بدانید

اکثر شهروندان تهرانی که آسانسورشان نیاز به تعمیر دارد برای تعمیر آسانسور خود دارای مشکلات زیادی هستند.از مشکلات تعمیر آسانسور در تهران، یافتن یک تعمیرکار حرفه ای است زیرا هرگز یک تعمیرکار حرفه ای به راحتی پیدا نخواهد شد.از طرف دیگر چون میزان هزینه تعمیرات آسانسور متغیر است باید فرد از قیمت تعمیرات آسانسور استعلام بگیرد تا بتواند با قیمت مناسب آسانسور خود را به دست تعمیرکاران بسپارد. قبل از دادن آسانسور خود برای تعمیر باید اطلاعات زیر را بدانید.اکثر مردم تعمیر کردن با سرویس کردن آسانسور را از هم تشخیص نخواهند داد. به هر حال برای هم ناخوشایند است که در پایان روز زمانی که سوار آسانسور شوند ببینند آسانسور خراب شده و مجبور شوند از پله ها استفاده کنند.بدترین حالت در آسانسور گیر افتادن یا سقوط است. پس باید نتیجه گرفت که آسانسور وسیله ای پیچیده است و ممکن است حادثه آفرین باشد.

بر خلاف حوادث گفته شده وقتی بحث تعمیر کردن آسانسور بشود بسیاری از مردم تعمیر ماهانه را جدی نخواهند گرفت. درست است که تعمیر و سرویس آسانسور هزینه دارد اما بها و هزینه اش کمتر از جان آدم است.علت بی رغبت شدن بسیاری از مردم نسبت به تعمیر کردن آسانسور، ناشی بودن تعمیرکار است. صرف نظر از بحث تعمیرکاران و تعمیر کردن آسانسور به هر حال خراب شدن آسانسور به هر دلیلی امکان دارد و باید تعمیر انجام شود.بهتر است از نیاز آسانسور به تعمیر شدن با نگهداری و سرویس منظم آسانسور را سالم نگه دارید.

 قبل از تعمیر کردن آسانسور باید بدانید

علائم خراب شدن آسانسور چیست؟

شاید شنیده باشید که علائم، خود گویای حرف های ناگفته است و ارگر خوب به علائم توجه کنید نشانه های را خواهید دید.دستگاه مکانیکی آسانسور هم با نشانه های خود به شما خواهد گفت که نیاز به تعمیر دارد. آسانسورها دارای انواع مختلفی هستند و هر نوع آسانسور در صورت نیاز به تعمیر نشانه های خرابی خاص خود را دارد. به طور کلی اگر سه نشانه زیر را در آسانسور دیدید پس آسانسور باید تعمیر شود.

از کارافتادگی

میانگین عمر یک آسانسور 15 تا 20 سال خواهد بود به همین دلیل آسانسورهای قدیمی هرگز خوب کار نخواهند کرد و نباید متعجب شد که از کار بیفتند.حتما در آسانسورهای قدیمی دیده اید که درها خوب کار نکرده است. ( باز شدن و بسته شدن در به سختی انجام خواهد شد. ) در صورتی که در به خوبی کار نکند ( حداقل در هفته یک بار اتفاق بیفتد. ) پس حالا باید آسانسور تعمیر شود.

صداهای ناجور

در صورتی که آسانسور صدا دارد زنگ خطری است برای تعمیر کردن آسانسور. به ویژه اگر تا به حال آسانسور سرویس نشده پس نباید صداهای ناجور را نشنیده گرفت چون عواقب بدی دارد پس فورا اقدام به تعمیر آسانسور کنید. همچنین علت صداهای ناجور آسانسور موارد زیر است.

 • موتورخانه
 • جابه جای ترمزها
 • شل شدگی اجزا
 • خوردگی کفشک های قسمت کابین
 • عدم هماهنگی سیشتم پاراشوت
 • ساییدگی سیستم پاراشوت
 • تراز نبودن کابین با طبقات
 • استاندارد نبودن قسمت کابین آسانسور

توقف آسانسور

توقف آسانسور  به ویژه بین طبقات باعث به خطر افتادن امنیت آسانسور است. مثلا اگر آسانسوری بین دو طبقه توقف کند و افراد درون کابین متوجه توقف نباشند به نظر شما چه اتفاقی رخ خواهد داد؟احتمال دارد که افراد درون کابین به زمین بیفتند و صدمه ببینند یا حتی بدتر. توقف آسانسور به مرور زمان اگر کم باشد بدتر خواهد شد و اگر چنین نشانه ای را در آسانسور دیدید پس حتما آسانسور را تعمیر کنید.

تغییر سرعت آسانسور

روزانه یک آسانسور فعالیت زیادی را دارد، چه بسا بارهای سنگین چند تنی و آدم های زیادی را جابه جا کنید.تغییر سرعت آسانسور نشانه درست کار نکردن آسانسور است چون همه فعالیت های آسانسور باعث فشار آمدن روی آسانسور خواهد شد. پس زمانی که سوار بر آسانسور شدید ببینید که آیا ناگهان سرعت آسانسور کم یا زیاد خواهد شد یا در گذر از طبقات تغییر سرعت دارد؟در صورت متوجه شدن تغییر سرعت آسانسور پس تعمیر کردن اسانسور لازم اما جزئی است.

زیاد بودن زمان انتظار و عملکرد ناگهانی

آسانسور نه تنها دستگاهی مکانیک است بلکه برقی هم هست و امکان دارد با بالا رفتن دما و عملکرد نادرست سیستم تهویه، اختلال در جریان برق یا خراب شدن سنسور باعث توقف یکباره یا انتظار زیاد در آسانسور شود پس تعمیر کردن آسانسور را به عقب نیندازید.در صورت بروز هر یک از نشانه های گفته شده حتما تعمیرکار آسانسور را خبر کنید تا آسانسور را تعمیر کند.اگر سرویس آسانسور به صورت ماهانه انجام شود نگرانی تعمیر کردن آسانسور دیگر وجود نخواهد داشت چون در سرویس به طور مرتب آسانسور چک خواهد شد و مانع از نیاز آسانسور به تعمیر خواهد شد.

علائم خراب شدن آسانسور چیست؟

علل خرابی آسانسور را بدانیم

در صورتی که علاقمند به کارهای مکانیکی و سر درآوردن از آسانسور هستید اما قادر به ارتباط خوب با آسانسور نبوده اید بهتر است کمی با دلایل خراب شدن آسانسور آشنا شوید تا بهتر بتوانید تعمیر آسانسور را درک کنید و شاید بیشتر از آسانسور نگهداری کنید.در نظر مردم آسانسور همان جعبه فلزی است که مردم را به بالا و پایین خواهد برد و در نظرشان چندان سرویس و تعمیر کردن آسانسور اهمیت نخواهد داشت و حتی برخی از مردم تا زمانی که آسانسور خرابی اساسی نداشته باشد هرگز به فکر تعمیر آسانسور نخواهند بود.

ابتدا باید کمی با اجرای و قطعات یک آسانسور آشنا شوید تا راحتتر علت خرابی آسانسور را کشف کنید. اجزای یک آسانسور از قسمت های زیر تشکیل شده است.

 • کابین یا جعبه فلزی برای نقل و انتقالات
 • وزنه ها که باعث حفظ تعادل کابین شده اند.
 • موتور الکتریکی بعلاوه سیستم ترمز ( برای پایین و بالا بردن کابین )
 • سیستم حرکتی ( شامل کابل فلزی، قرقره و موتور )
 • سیستم امنیتی ( وظیفه حفظ مسافران را بر عهده دارد. )
 • سیستم کنترل برقی با یک الگوریتم آسانسور را به طبقات خواهد برد. ( سیستم کنترل برقی بیشتر در آسانسورهای واحد مسکونی بزرگ وجود دارند و با سیستم اشخاص با سرعت به طبق مورد نظرشان خواهند رسید. )
 • سیستم هوشمند، در شروع روز اشخاص را بیشتر به بالا خواهد برد و در پایان روز برعکس است. سیستم هوشمند مناسب آسمان خراش ها در زمان اوج استفاده است.

حال که متوجه اجزای گوناگون آسانسور شدید پس دلایل خراب شدن آسانسور را نیز بدانید.

 • خرابی غیرعمد و عمد آسانسور
 • قطع انرژی الکتریکی به صورت ناگهانی
 • قدیمی شدن آسانسور
 • بالا رفتن دمای آسانسور
 • نیاز به مراقبت برقی و مکانیکی

کمتر شدن نیاز به تعمیر کردن آسانسور

با توجه به متفاوت بودن آسانسورها بدون در نظر گرفتن هر نوع آسانسور، تعمیر برای هر آسانسور لازم است حتی آنسورهای مدرن.توجه نکردن به سرویس و حفظ آسانسور، آنساسور را نیازمند تعمیر خواهد کرد. پس اگر همه سعی در حفظ آسانسور داشته باشند و سرویس آسانسور به صورت مرتب انجام شود آسانسور همواره عملکرد خوبی را خواهد داشت.

کمتر شدن نیاز به تعمیر کردن آسانسور

اما برای کمتر شدن نیاز به تعمیر آنساسور باید موارد زیر را انجام داد.

 • مراقبت کردن از درها

هر ساله درهای آسانسور فرسوده خواهند شد و هر بار اگر دری از آسانسور کار نکند باید اپراتور دو مرتبه فعال شود به ویژه که مسافران در را به صورت دستی باز کنند .بالا بردن اپراتورها به راحتی امکان پذیر است و نیازی به توقف سیستم در زمان طولانی ندارد. اگر اشخاص بگیرند که در آسانسور را نگه ندارند یا دست را باز نکنند حتما شاهد عمر طولانی درها خواهند بود اما در هر صورت سرویس آسانسور برای بررسی درها لازم است.

 • گرم نکردن آسانسور

در صورت از کارافتادگی سیستم های خنک کننده آسانسور، آسانسور بسیار گرم خواهد شد. سیستم کنترلی انرژی بالایی را مصرف خواهد کرد و یا استفاده از یک سیستم جدید انرژی را باید کم کرده تا آسانسور کمتر تعمیر لازم شود.

 • کیفیت مناسب جریان برق

اگر ساختمان یا واحد مسکونی شما دارای نوسانات برقی است پس باید به فکر آسانسور خود باشید چرا که نوسانات برقی سبب صدمه به آسانسور شما خواهد شد و باید نوسات برقی که ناشی از مشکل تغذیه بوده حل شود.

بهتر است از یک منبع جداگانه برای آسانسور استفاده کنید تا آسانسور شما صدمه جدی نبیند.

 • سرویس دوره ای آسانسور

حتی اگر ملاحضه آسانسور شود و سعی شود که اضافه بار یا بدرفتاری با آسانسور نشود باز هم آسانسور باید سرویس شود. سرویس آسانسور مانند سایر دستگاه های برقی لازم است.

 • استانداردهای آسانسور

استاندارد بودن آسانسور ایمنی را بیشتر کرده و باعث جلوگیری از عواقب و حوادث بعدی خواهد شد.کمتر شدن نیاز به تعمیر کردن آسانسور

استاندارد آسانسور به دو شکل اولیه و دوره ای است. سرویسکاران باتجربه در چک لیست خود مشکل آسانسور را از نظر استاندارد تشخیص خواهند داد.حتی با رعایت استاندارد باز هم آسانسور نیاز به سرویس شدن خواهد داشت و بیشتر مراکز بیمه برای جبران خسارات حتما قراداد سرویس را خواهند بست.هر چند که نیاز به بستن قرارداد گواهی استاندارد نیست اما اگر سرویس نکردن و تعمیر نکردن آسانسور نشان دهنده عدم استاندارد دستگاه آسانسور است پس قبل از گرفتن استاندارد اطلاعات مربوط به استانداردسازی را کامل کنید.