خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو
1399/12/27 بدون نظر Uncategorized

امروزه استفاده از آسانسور خانگی ارزان در ساختمان های قدیمی بسیار رواج کرده پیدا کرده است که با نصب آسانسور خانگی ارزان می توانید عمل رفت و آمد در این مدل ساختمان ها را بسیار سرعت بخشید ، در بسیاری از ساختمان های 3 تا 5 طبقه از آسانسور های خانگی هیدرولیکی استفاده می شود که امنیت این نوع از آسانسور خانگی ارزان بسیار بالاتر می باشد .

برای نصب این نوع از آسانسور خانگی ارزان اصلا نیاز به تخریب و فضای زیادی نمی باشد ، در سیستم های جا به جایی از جک های بالا رونده هیدرولیکی استفاده می شود که درون فضای خود بالابر ها قرار می گیرد و در آخر علاوه بر اشغال حداقل فضای 66 سانتی متری نیازی به چاهک ، موتور خانه ، سیم بکسل و وزنه ندارید و با برق های تک فاز شهر کار می کند .

آسانسور ارزان خانگی

این روزا ها خیلی کم ساختمان هایی را می بینید که در آن هر نوع آسانسوری نصب نشده باشد ، استفاده از آسانسور حتی از نوع آسانسور ارزان خانگی برای افراد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برای این که برخی از آسانسور های خانگی را نصب کنید به هیچ وجه نیازی به فضای زیادی ندارید ، برای مثال نصب آسانسور های هیدرولیکی خانگی برای نصب و یا راه اندازی نیازی به موتور خانه و چاهک ندارید به همین دلیل قیمت آن برای شما بسیار مناسب تر می باشد .

آسانسور ارزان خانگی

با وجود آسانسور در ساختمان های مختلف رفت و آمد را برای افراد آسان تر کرده و سر و صدا نیز در ساختمان های مسکونی پر تردد بسیار کاهش داده است . نصب آسانسور ارزان خانگی برای بسیاری از افرادی که خانه های قدیمی دارند یک دغدغه بزرگ می باشد ، در کشور ما بیشتر مواقع از آسانسور های کششی و هیدرولیکی استفاده می شود که در نوع خانگی آن بیشتر از آسانسور از نوع هیدرولیکی استفاده می شود . پک های آسانسور خانگی در بسیاری از مواقع در ساختمان های 3 تا 5 طبقه نصب و استفاده می شود ، استفاده از این نوع آسانسور ها در ساختمان های بالا تر از 5 طبقه اصلا توصیه نمی شود ، در برخی از موارد افراد توان خرید آسانسور را ندارند و از آسانسور ارزان خانگی استقبال بسیاری می کنند .

با نصب آسانسور خانگی ارزان نیز می توانید تغییرات بزرگی را در خانه های خود ایجاد کنید ، استفاده از این نوع آسانسور ها به زیبایی خانه های اضافه می کند و قیمت آن ها را افزایش می دهد ، این نوع از آسانسور ها را می توان در پروژه های کم ترافیک و کم ارتفاع به راحتی نصب و راه اندازی کنید ، برای اطلاع از قیمت آسانسور خانگی ارزان می توانید با شماره تلفن گزاشته شده در سایت تماس حاصل فرمایید .

مشخصات و ویژگی آسانسور خانگی

این نوع از آسانسور ها مناسب مکان هایی می باشند که فضای از پیش تعیین شده در جهت نصب آسانسور را نداشته که این آسانسور های خانگی دارای کابین و نیم کابین می باشند که جنس آن ها با توجه به سلیقه ای که دارید و همچنین با توجه به کاربردی که دارند می توانید شیشه ای ، استیل و PVC باشد ، همچنین این مدل از آسانسور خانگی ارزان مجهز به ترمز ضد سقوط و یا پاراشوت می باشد . به طور کلی آسانسور های از نوع خانگی دارای سیستم برق اضطراری در زمان قطعی برق می باشند ، آسانسور های شیشه ای خانگی به دلیل شیشه ای بودن جنس کابین آسانسور آن نسبت به دیگر مدل ها گران قیمت تر می باشند ، در ادامه شما را با ویژگی های دیگر آسانسور خانگی ارزان آشنا خواهیم کرد که شامل موارد زیر می شوند :

  • دارای یک سیستم فرمان به صورت سفارشی
  • دارای ریموت دار و شاسی
  • درب ها دارای روشنایی و قفل برقی
  • حداقل ابعاد آسانسور خانگی از یک تا حداکثر 3 نفر می باشد.
  • نصب و اجراء در هر نقطه در ساختمان
  • راه اندازی تنها با برق۲۲۰ ولت خود آپارتمان
  • دارا بودن امنیت بالا

مشخصات و ویژگی آسانسور خانگی

ساخت آسانسور خانگی

ساخت این نوع از آسانسور های خانگی برای مکان هایی که فضای آن ها برای نصب آسانسور های از نوع کششی کم است بسیار کاربردی می باشد که این نوع از آسانسور ها بر اساس سیستم های هیدرولیکی عمل می کنند . برای خرید آسانسور خانگی ارزان می توانید با شماره تلفن گزاشته در سایت تماس بگیرید ، تکنیسین ها با توجه به سلیقه و درخواست مشتری و بررسی محل نصب و راه اندازی آسانسور می توانید شروع به ساخت این نوع از آسانسور ها کنید ، مدت زمان ساخت یک آسانسور خانگی به مدت دو ماه می باشد .

نصب آسانسور خانگی

برای این که آسانسور های خانگی را در منزل خود نصب کنید نیاز به تخریب فضای زیادی نمی باشد و حداقل فضایی که این نوع از آسانسور ها اشغال می کنند 66 سانتی متر می باشد

برای نصب آسانسور خانگی نیازمند تخریب فضای زیاد نیستید، حداقل فضایی که اشغال می کند 66 سانتی متر است . در سیستم جابجایی این دل از آسانسور از جک های بالا رونده هیدرولیکی استفاده می شود، این سیستم درون فضای خود آسانسور قرار خواهد گرفت. نیازی به چاهک و نصب موتورخانه نیست. آسانسور خانگی قابلیت جابجایی اشخاص و وسایل تا وزن 300 کیلوگرم را دارند. در مکان هایی نظیر: داخل راه پله ها، راه روها، منازل مسکونی دوبلکس و جاهای کم فضا امکان نصب وجود دارد.

مقایسه نصب آسانسور خانگی

برخی از این نوع آسانسور های خانگی از نوع کششی می باشد و در برخی از موارد نیز دارای سیستم های هیدرولیکی می باشند و چگونگی نصب و مکانیزم این دو آسانسور ها با هم فرق می کند ، قیمت آن ها نیز با هم تفاوت هایی را دارند ، در نصب آسانسور از نوع کششی نیاز به موتور خانه ، چاهک و آهن کشی بسیاری است که برعکس این نصب آسانسور های از نوع هیدرولیک نیاز به این همه تجهیزات نمی باشد و تنها از آهن کشی مختصری برخوردار است .

مقایسه نصب آسانسور خانگی

به همین دلیل است که نصب آسانسور خانگی از نوع هیدرولیکی در ساختمان هایی که طبقات پایین تری را دارند بسیار به صرفه تر می باشد و امنیت آن نیز بیشتر می باشد چرا که هزینه ای برای ساخت موتور خانه و چاهک صرف نخواهید کرد . سرویس آسانسور های خانگی به آسانی و به سرعت هر چه تمام انجام می شود .

مصرف انرژی بسیار کم ، نصب و راه اندازی راحت تر ، حرکت نرم و روان آن ، تولید صدای کم و … تمام این ها از مزایای آسانسور های خانگی از نوع هیدرولیکی نسبت به کششی می باشد . این بالابر برای ساختمان های یک الی چهار طبقه ساخته می شود .

انواع آسانسور از نظر نوع کاربرد

آسانسور ها دارای انواع مختلفی هستند که نوع کاربرد آن ها با هم تفاوت هایی را دارند در ادامه قصد داریم شما را با انواع آسانسور از نظر نوع کاربرد آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

آسانسور خانگی هیدرولیکی: این نوع از آسانسور به دلیل امنیت بالایی که دارد و به دلیل راحتی در استفاده به یکی از پر فروش ترین نوع آسانسور های خانگی به حساب می آید ، قیمت این نوع از بالابر ها با توجه به ابعاد و ارتفاق و … قیمت های مختلفی را دارند .

آسانسور خانگی راه پله : این نوع از بالابر های خانگی در بسیاری از موارد مخصوص افراد سالمند و یا نا توان می باشد البته این بالا بر ها را می توان برای حمل وسایل و بار مورد استفاده قرار گرفت .

آسانسور خانگی ساده : از این نوع از آسانسور ها به دلیل نداشتن کابین و هیدرولیکی نبودن آن ها جزو ارزان ترین نوع بالابر ها می باشند .

آسانسور ساختمانیاجزای این نوع از بالابر های ساختمانی شامل بالابر سیم بکسل ، ریل ، گیربکس ، جعبه نگه دارنده و … می باشد این نوع از بالا بر ها را بیشتر در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد .

آسانسور های فروشگاهی : این نوع از آسانسور برای جا به جایی بین طبقات در فروشگاه ها و مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرند . بیشترین استفاده از بالابر های از نوع مغازه ای از نوع 300 کیلویی آن ها می باشد . برای اطمینان پیدا کردن می توان در هر طبقه دو سنسور اطمینان را استفاده کنید .

انواع آسانسور از نظر نوع کاربرد

خرید آسانسور خانگی

برای خرید این نوع از آسانسور خانگی ارزان می توانید ابتدا با شماره گزاشته شده بر روی سایت تماس حاصل فرمایید و پس از گرفتن مشاوره و گفت و گو در مورد برخی از موارد مانند شرایط نصب و محل نصب آسانسور و پرسش سوالات خود و همچنین دادن اطلاعات در مورد نوع و ظرفیت آسانسور مورد استفاده خود از تمام اطلاعات مربوط به خرید آسانسور های خانگی مطلع شوید و در مرحله دوم آن با بازدید کارشناسان ما از محل و تعیین هزینه های کلی نصب و راه اندازی تصمیم به خرید آسانسور خانگی خود کنید .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله آسانسور خانگی ارزان همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .