خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو
1400/01/18 بدون نظر مقالات

به طور کلی بالابر های خانگی یکی از انواع پر فروش بالابر ها می باشند که قیمت بالابر خانگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، از این نوع بالابر ها برای ساختمان های مسکونی و منازل مورد استفاده قرار می گیرد ، بالا بر های خانگی به عنوان بالابر ثابت که یا نام بالابر هیدرولیکی هم شناخته می شود که جا به جایی را به وسیله ای به نام جک هیدرولیکی و ریل و به کمک یک نیروی پاور یونیت هیدرولیکی که جزء اصلی این نوع از بالابر های خانگی به حساب می آید انجام می شود در ادامه قصد داریم شما را با بالابر خانگی و قیمت بالابر خانگی آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

بالابر خانگی چیست ؟

در دنیای امروز به دلیل رواج زندگی در آپارتمان ها و زیاد شدن آپارتمان نشینی بالابر ها و آسانسور ها تقریبا در بسیاری از ساختمان ها وجود دارد اما به دلیل قدمت ساختمان ها و یا ناقص بودن سیستم معماری ساختمان ها ممکن است که سیستم آسانسور در ساختمان ها نصب نشود ، به طور کلی بالابر های از نوع خانگی به دستگاه هایی گفته می شود که برای حمل بار و افراد و یا کار در ارتفاع برای انتقال بار و … مورد استفاده قرار می گیرد .

بالابر خانگی چیست ؟

آسانسور ها کاربرد های بسیار متفاوت تری نسبت به بالابر ها و جرثقیل ها دارند ، زمانی که اسم آسانسور را می شنوید ممکن است بالابر های ساختمانی را که برای بالابردن مصالح ساختمانی تا طبقه استفاده می شود را به یاد بیاورید اما بالابر ها فاکتور های تعیین کننده ای مانند ظرفیت ، نوع کاربرد و نوع مکانیزم خاص آن را دارد .

بالابر های از نوع خانگی از بهترین نوع آسانسور ها هستند که برای ساختمان های مسکونی و همچنین منازل مورد استفاده افراد قرار می گیرد ، این مدل از آسانسور ها در انواع مختلف و با عملکرد های مختلف تولید و ارائه می شوند.

به طور کلی بسیاری از معلولین ، سالمندان و به همچنین افرادی که به راحتی امکان حرکت را ندارند نیاز به استفاده از بالابر های خانگی دارند که قیمت بالابر خانگی بسیار می تواند برای افراد مقرون به صرفه تر باشد ، این نوع از بالابر ها امکان عبور از پله ها و جا به جایی به داخل و خارج از انواع ساختمان های مانند ویلا ، آپارتمان و خانه های دوبلکس را برای افراد فراهم می کند . برای مثال بالابر های جلوی منزل یکی از انواع بالابر هایی هستند که می توانند درب ورودی منزل از فاصله خیابان تا داخل منزل قرار می گیرد ، به این موضوع توجه داشته باشید که برخی از ساختمان ها در جلوی درب ورودی خود دارای چند پله می باشند .

پس مجبور هستیم از این پله ها عبور کنیم حتی اگر در داخل آپارتمان آسانسور نیز وجود داشته باشد این پله ها یک سد بزرگ برای افراد ناتوان می باشد ، قرار دادن دستگاه ویلچر در جلوی درب این منازل این مشکل را تا جدی بر طرف می کند و ورود افراد به ساختمان را آسان تر می کند .

در ساختمان های کمتر از 4 طبقه که معمولا آسانسور ندارند می توان انواعی از این نوع بالابر ها را نصب کرد برای مثال می توان در کنار پله و یا فضای دیگری آن ها را قرار داد . در ویلا ها و یا خانه های دوبلکس می توان با قرار دادن بالابر ها در طبقات پایینی امکان دسترسی به طبقات بالایی را از طریق ایجاد فضای مورد نیاز در سقف ها ایجاد کرد . نوع دیگری از بالابر ها وجود دارند که امکان انتقال افراد معلول را از تخت بر روی ویلچر و برعکس را برای افراد فراهم می کند . با کمک گرفتن از این نوع تجهیزات بالا برنده عبور و مرور افراد ناتوان را بسیار آسان تر کرده و وجود آن ها برای این افراد بسیار حیاتی می باشد . با در نظر گرفتن نیاز افراد سالمند، معلول و حتی برای پیشگیری از عوارض ناشی از استفاده پله و با توجه به عدم پیش بینی فضای مناسب و کافی برای آسانسور از بالابرهای خانگی استفاده می شود.

بالابر خانگی چیست ؟

انواع بالابر خانگی

بالابر های خانگی در انواع مختلفی ساخته شده اند که هر یک کاربرد خاص خودش را دارند در ادامه شما را با انواع بالابر خانگی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

بالابر خانگی متحرک : 
بالابر های خانگی از نوع متحرک یکی از انواع بالابر های خانگی می باشند که معمولا برای ساختمان های یک طبقه تا چهار طبقه ساخت ، نصب و راه اندازی می شود ، برای اطلاع از قیمت بالابر خانگی می توانید با شماره تلفن گذاشته شده در سایت اصلی تماس حاصل فرمایید .

بالابر خانگی هیدرولیکی : 
نوع دیگر بالابر خانگی ، بالابر های هیدرولیکی می باشد که پر فروش ترین مدل بالابر های خانگی می باشد ، این مدل با توجه به راحتی استفاده و امنیت بسیار بالایی که دارند نه تنها در منازل بلکه در مکان های دیگر مانند فروشگته ها ، کارخانجات و … هم مورد استفاده افراد قرار می گیرد . بالابر های از نوع خانگی با توجه به ابعاد و ساده بودن آن ها می تواند دارای قیمت های مختلفی نیز باشند .

بالابر خانگی شیشه ای : 

کابین آسانسور شیشه ای در زیبایی بالار خانگی شما می تواند نقش بسزایی داشته باشد ، طراحان بالابر همیشه در حال بروز کردن طراحی های انواع بالابر می باشند تا در حین کارای بالا و امنیت، به زیبایی خانه افزوده و شکل قشنگتری به خانه بدهند. جهت دریافت قیمت یا مشاوره قبل از خرید و یا سفارش بالابر خانگی متحرک می توانید با شماره های درج شده سایت تماس بگیرید و از مشاوره با کارشناسان ما بهره ببرید.

بالابر خانگی راه پله : 
این نوع از بالابر های خانگی بیشتر برای افراد سالمند و یا ناتوان مورد استفاده قرار می گیرد که توانایی بالا رفتن از بالا ها را ندارند . بالابر های از نوع راه پله می تواند برای جا به جایی وسایل و بار نیز مورد استفاده قرار بگیرد که این موضوع می تواند بسیار کار حمل و بالا و پایین بردن وسایل و یا افراد را بسیار راحت تر کند .

بالابر خانگی کابین دار : 

بالابر های خانی کابین دار در واقع همان بالابر های از نوع هیدرولیکی می باشد که دارای کابین هم هستند ، به طور حتم کابین دار بودن بالابر های خانگی می تواند هم باعث افزایش و امنیت افراد استفاده کننده شود و هم در قیمت بالابر خانگی تاثیر بسیاری را می گذارد .

بالابر خانگی ساده

بالابر های خانگی از نوع ساده هم از انواع بالابر های خانگی می باشند که به دلیل نداشتن کابین و هیدرولیکی نبودن آن ارزان تر از نوع بالابر های خانگی باشند .

انواع بالابر خانگی

 ویژگی های بالابر خانگی

در ادامه شما را با چند ویژگی بالابر های خانگی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • قابلیت کارکرد با برق تک فاز و سه فاز
 • پاوریونیت های ایتالیایی
 • امکان کارکرد با برق ups
 • امکان کنترل و فرمان پذیری از روی کابین
 • سیستم امنیتی تشخیص مانع در زیر کابین
 • سیستم ضد سقوط پاراشوت
 • عدم نیاز به حفر چاهک
 • پشتیبانی فنی 24 ساعته قدرتمند

قیمت بالابر خانگی

قیمت بالابر خانگی بر اساس معیار های مختلفی محاسبه می شود ، این نوع بالابر های دارای انواع مختلفی می باشند که بسته به نوع و یا کاربردی که برای ساختمان ها دارند مورد استفاده افراد قرار می گیرد . به این نکته مهم توجه داشته باشید که بالابر های خانگی نوعی از آسانسور می باشد که برای حمل مسافر و یا بار مورد استفاده افراد قرار می گیرد ، این موضوع را باید بدانید که بالابر های خانگی نوعی از آسانسور می باشند ، بالابر های خانگی از امنیت بالایی برخوردار هستند و دلیل این کار بهره گیری از مکانیزم هیدرولیک می باشد .

از مزیت بالابر خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  نصب آسان و سریع
 • نصب و سرویس نگهداری بسیار ارزان
 • استفاده آسان از برق تک فاز
 • استفاده آسان یا کاربردی قابل اعتماد
 • نیاز به چاهک نمی باشد.
 • نیاز به آهن کشی به طور جداگانه نمی باشد.
 • نیاز به عملیات ساختمانی نمی باشد.

قیمت بالابر خانگی

تعمیر و نگهداری بالابر خانگی

برای افزایش عمر بالابر خانگی خود به نکات زیر توجه نمائید:

 • در سیستم های گیربکسی، گیربکس همیشه در حال بازدید باشد تا بدون صدای اضافی کار کند.
 • گیربکس همیشه و در همه حال دارای واسکازین باشد.
 • در بالابر های هیدرولیکی شیلنگ های متصل به جک مورد بازدید 3 ماه یکبار قرار داده شود.
 • ریل های استفاده شده در بالابر خانگی بدون له شدگی و کج شدن لبه ها نصب و مورد استفاده باشد.
 • سوئیچ های استفاده شده در بالابر های خانگی به دور از آب و رطوبت باشد.
 • بازدید دو ماهه از سنسور های استفاده شده در بالابر خانگی
 • سرویس جامع سالیانه توسط سرویس کار مجرب
 • استفاده متعارف از بالابر های خانگی

کلام آخر

از این که ما را تا آخر مقاله قیمت بالابر خانگی همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .