خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو
1399/12/17 بدون نظر Uncategorized

یکی از بزرگ ترین مشکلات در ساختمان های چند طبقه مسئله بالابر خانگی و قیمت بالابر خانگی شیشه ای می باشد که این آسانسور ها بر اساس سیستم های هیدرولیکی طراحی و ساخته می شوند که فرآیند نصب این سیستم ها مانند آسانسور های هیدرولیک می باشد .

این بالابر های خانگی شیشه برای افراد بسیار مقرون به صرفه می باشد و برق و انرژی کمتری را مصرف می کنند که این نوع از آسانسور ها حرکت نرم و بی صدایی را دارند و به طور قابل توجهی ارزش خانه را بیشتر می کنند . همچنین طراحی هوم لیفت ها می تواند با طراحی دکوراسیون ساختمان انطباق داشته باشد .

این بالابر های خانگی شیشه ای نسل جدیدی از آسانسور ها می باشد که در اروپا این مدل از آسانسور ها رایج شده است که ایمنی و ضد سقوط می باشند که خرابی بسیار ناچیزی را دارند و هزینه تعمیر و نگه داری آن ها بسیار پایین می شود . در ادامه شما را با بالابر های خانگی و قیمت بالابر خانگی شیشه ای آشنا خواهیم کرد ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

بالابر خانگی چیست؟

به طور کلی بالابر های خانگی به ماشین هایی می گیوند که برای حمل بار و انسان و یا انجام کار در ارتفاع برای انتقال بار و … کاربرد دارند . بالابر های خانگی دارای کاربرد مختلفی هستند که تفاوت های بسیاری با بالا کشنده و جرثقیل ها دارند که امکان دارد با شنیدن نام بالابر به یاد وینچ های ساختمانی برای بالا کشیدن مصالح ساختمانی به طبقات مختلف استفاده می شود بیافتید ولی این بالابر ها عوامل تعیین کننده ای مانند ظرفیت آن ها ، نوع کاربرد و نوع ساختار و مکانیزم خاص و … را دارند . در ادامه شما را با نوعی از بالا خانگی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

بالابر خانگی چیست؟

بالابر خانگی تمام شیشه ای

این بالابر های خانگی تمام شیشه دارای ساختار و مکانیزمی می باشد که تشکیل شده از سیستم کاملا هماهنگ با هیدرولیک و مکانیکی و الکترونیکی می باشد که این نوع از بالابر ها ظرفیت جا به جایی 300 کیلوگرم بار را در محدوده ای به طول 7 متر را دارند که علاوه بر بازدهی بالا از زیبایی منحصر به فردی هم همراه است . بالابر های خانگی شیشه ای همان طور که از اسم این دستگاه مشخص است این نوع از آسانسور ها دارای کابینی زیبا و شیشه های نشکن و محکم که قابلیت نصب در خانه های دوبلکس ، ساختمان های اداری ، رستوران ها ، فروشگاه ها، انبار ها، داروخانه ها، بانک ها، بیمارستان ها و مکان هایی که محدودیت فضا دارد نصب می شود که در ادامه شما را با برخی از مشخصات بالابر های کابین شیشه ای آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • اتصال از طریق ریل آسانسوری بسیار قوی
 • برخورداری از ایمنی بسیار بالا به جهت داشتن جک هیدرولیکی که همین امر سبب جلوگیری از سقوط کابین می شود
 • جلوگیری از خطر برق گرفتگی به دلیل برخورداری از ایمنی بالا
 • برخورداری از سیستم ایست اضطراری
 • برخورداری از سیستم برق فشارقوی هیدرولیکی
 • برخورداری از سیستم فرود اضطراری در هنگام قطعی برق
 • قابلیت نصب در ساختمان بدون نیاز به چاه آسانسور
 • حرکت یکنواخت و بدون شک و کم صدا بودن دستگاه
 • قابلیت نصب در فضاهای بدون استفاده و کم بهره

آسانسور های شیشه گرد و یا آسانسور های به نام پانوراما در خانه های دوبلکس ، پاساژ های تجاری و یا اداری استفاده می شوند که این آسانسور ها به دلیل این که گرد می باشند ابعاد آن ها 360 درجه می باشند و شما می توانید در داخل آسانسور و در همه جهات محیط اطراف خود ببینید که این نوع آسانسور ها با کابین پانوراما از نظر زیبایی و لوکس بودن در درجه بالایی برای نصب در مکان های مختلف قرار دارد . نصب آسانسور های از جنس شیشه گرد و یا پانوراما از نصب آسانسور های مکعبی سخت تر می باشند و نیاز به یک فرد کاربلد می باشد .

مشخصات بالابر خانگی هیدرولیک 

در ادامه شما را با مشخصات بالابر خانگی هیدرولیک آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • اتصال از طریق این نوع آسانسور ها بسیار قوی می باشند .
 • این آسانسور از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد که برای داشتن یک جک هیدرولیکی که همین موضوع باعث جلوگیری از سقوط کابین ها می شوند .
 • بالابر خانگی هیدرولیکی شیشه ای از خطر برق گرفتگی جلوگیری می کند و این موضوع به دلیل برخورداری از ایمنی بالا می باشد .
 • برخورداری از سیستم ایست اضطراری
 • برخورداری از سیستم برق فشارقوی هیدرولیکی
 •  برخورداری از سیستم فرود اضطراری در هنگام قطعی برق
 • قابلیت نصب در ساختمان بدون نیاز به چاه آسانسور
 • حرکت یکنواخت و بدون شک و کم صدا بودن دستگاه
 • قابلیت نصب در فضاهای بدون استفاده و کم بهره

از دیگر ویژگی های بسیار خوب این آسانسور کار کردن با برق تک فاز و یا همان برق 220 ولت می باشد که به این صورت که در صورت وجود نداشتن برق سه فاز دستگاه سنسور هایی هوشمند به برق تک فاز موجود در ساختمان ها وصل و شروع به حرکت خود می کنند .

این نوع از بالابر های خانگی دارای موتوری فوق العاده کم صدا می باشند که مزاحمتی را برای افراد داخل ساختمان ایجاد نمی کنند و کارکرد بالابر های خانگی شیشه ای به شکلی تنظیم شده اند که در زمان حرکت نرم و بدون شک حرکتی حرکت می کند و باعث تکان و لرزش ناگهانی دستگاه مورد نظر نمی شود . این موضوع را هم باید بدانید که دستگاه های بالابر خانگی هیدرولیک کابین شیشه ای دارای ضمانت نامه ی کتبی از طرف شرکت پارس الکترونیک را دارد که در زمان نصب از سمت فرد نصب کننده تحویل مشتری داده می شود که در صورت وجود هر گونه قص و یا عیب شرکت مورد نظر پاسخگوی مشکلات و جبران خسارت های وارد شده می باشد .

مشخصات بالابر خانگی هیدرولیک 

این آسانسور ها سازه ای است پیش ساخته که به وسیله پیچ و مهره به هم وصل می شوند و قیمت بالابر خانگی شیشه ای از دیگر آسانسور کمی بالاتر می باشد و قابلیت انتقال از مکانی به مکان دیگری را دارند و به این صورت که نصب دستگاه های بالابر توسط برخی از افراد متخصص و کاربلد که از طرف شرکت برای انجام نصب فرستاده می شود انجام می شود .

به طور کلی آسانسور های شیشه ای از نوع خانگی مناسب ساختمان های تا ارتفاع پنج طبقه می باشد که در ساختمان های ویلایی دوبلکس و تریبلکس هم از این نوع از آسانسور استفاده فراوانی را دارند و علاوه بر کاربرد مناسب تاثیر بسیاری بر زیبا سازی فضای داخلی ساختمان ها دارند . برای اطلاع از قیمت بالابر خانگی شیشه ای می توانید با شماره تلفن موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

قیمت بالابر خانگی شیشه ای

هزینه وسیله ها و اجزا بالابر های خانگی نسبت به دیگر مدل های آسانسور تا حدودی بیشتر می باشد و ضخامت شیشه ، تعداد لایه های شیشه ، قدرت موتور ، ارتفاع محل نصب و موارد دیگری از این دست در تعیین قیمت آسانسور های شیشه ای بسیار موثر می باشند . برای اطلاع دقیق از قیمت بالابر خانگی شیشه ای می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
موارد استفاده از آسانسورهای شیشه ای گرد : 

به طور کلی آسانسور های شیشه ای گرد و یا آسانسور های از نوع پانوراما در خانه های دوبلکس ، پاساژ ها و ساختمان های تجاری و یا اداری قابل نصب و اجرا می باشند که این نوع از آسانسور ها دیدی 360 درجه را دارند و به این ترتیب فرد در داخل آسانسور به جهات مختلف دید دارد و از مزایای این نوع از آسانسور های شیشه ای گرد ایجاد یک نمای بسیار زیبا می باشد . باید به این نکته هم اشاره کرد که نصب آسانسورهای شیشه ای  گرد سخت تر از آسانسورهای شیشه ای مکعبی است.

علت نصب بالابر خانگی

وجود یک وسیله در خانه ها به عنوان یک وسیله زیبا و مدرن و لوکس در نگاه اول به نظر می آِید اما در کنار این زیبایی کاربرد آن به اندازه یک وسیله تجملاتی و یک زرق و برق نمی باشد به طور کلی وجود یک بالابر خانگی و یا آسانسور محل زندگی شما را بسیار زیبا تر می کند ولی مزایای نصب این بالابر خیلی بیشتر از زیبایی آن می باشد در ادامه شما را با علت نصب بالابر خانگی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

علت نصب بالابر خانگی

 • حمل و نقل سریع و راحت: نه تنها برای شما بلکه برای همه افراد پیش آمده است که تعدادی وسیله را بخواهید از طبقه ای به طبقه دیگر انتقال دهید و ممکن است چنین وسایلی چنن کیسه پلاستیک و یا حتی وسیله های سنگین و بزرگ تر مانند مبلمان منزل شما باشد که در هر صورت این وسیله اینجا به کار شما می آید و به شما برای حمل و نقل بار و افراد کمک بسیاری می کند .
 • افزایش ایمنی خانه با نصب بالابر خانگی: پله های برقی خطر ناک تر از چیزی هستند که شما تصورش را کنید و در سال بسیاری از افراد بر اثر سقوط از این پله ها مصدوم و برخی هم کشته می شوند که چنین اتفاقات بیشتر در افراد سالمند و کودکان که در خانه شما زندگی می کنند اتفاق می افتد با نصب این آسانسور ها می توانید ایمنی خانه خود را چند برابر کنید .
 • بالابر خانگی باعث افزایش ارزش ملک شما می شود : مسلما نصب یک آسانسور خانگی نه تنها جلوه بسیار زیبایی را به خانه های شما می دهد بلکه باعث بالا رفتن قیمت منزل شما نیز می شود که می تواند تا ده ها میلیون بالاتر باشد .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله بالابر خانگی شیشه ای همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .