خرید ضایعات اهن سرویس خواب کفسابی خرید ضایعات آهن بهترین جراح بینی در تهران سرویس آسانسور لیزرمو
بهمن, 1398 بدون نظر مقالات

سرویس در تهران و حومه به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل موجود است.سرویس و نگهداری دستگاه آسانسور باعث خواهد شد که مشکلات آسانسور برطرف شود و نه تنها در تهران بلکه در سراسر ایران ارائه خواهد شد.

انجام سرویس در تهران و حومه

در تهران سرویسکار با برنامه و افراد مجرب و حرفه ای سرویس و نگهداری دستگاه آسانسور را به شکل تخصصی انجام خواهد داد و در کار خود موفق هستند. انجام سرویس و نگهداری در تهران در همه قسمت های تهران از شمال، غرب، شرق، جنوب، مرکز و حومه قابل رویت است.نیروهای شرکت های خدماتی سرویس و نگهداری بر اساس برنامه و با هماهنگی به مراکزی که برای انجام سرویس و نگهداری اقدام کرده اند فرستاده خواهند شد.منظور از سرویس کردن، چک کردن آسانسور که شامل روغنکاری قطعات، رگلاژ همه جاهای آسانسور و بررسی جنرال سرویس است. ( تا همه قطعات چه متحرک و چه ثابت، سیستم ایمنی همه چک شوند. )انجام سرویس در تهران و حومه

دلایل سرویس و نگهداری در تهران و حومه

آسانسورهای که نصب و اجرا شده اند به دلایل خاصی نیاز به چک و بررسی شدن دارند که برخی دلایل سرویس آسانسور در استان تهران به شرح زیر است.

 • فرسودگی قطعات
 • پایین آمدن کیفیت قطعات
 • نصب غیراستاندارد

آسانسور است. شرکت های در تهران وجود دارند که با نیروهای حرفه ای و مجرب خود و بهره گیری از تجهیزات مدرن توانسته اند واحدهای مسکونی که در تهران دارای آسانسور هستند را سرویس و بازسازی کنند.

مشاوره در مورد دستگاه آسانسور

مشاوره حرفه ای در مورد دستگاه آسانسور در بیشتر شرکت های تهران رایگان است و مشاوره با توجه به نوع، موقعیت واحد مسکونی و غیره در نظر گرفته شده تا بهترین سیستم را با هزینه کم داشته باشید.تجربه و علم باعث ارائه بهترین مشاوره در مورد سرویس و نگهداری موتورهای گیرلس و گیربکس است. همچنین شرکت ها علاوه بر دادن مشاوره به فروش انواع آسانسور مشغول هستند. به طور کلی سرویس در تهران و حومه با ویژگی های زیر همراه است.

 • کیفیت آسانسور
 • کیفیت در راه اندازی آسانسور
 • استاندارد بودن وسایل نصب

همچنین یکی از مواردی که بالا بردن عمر آسانسور را با خود به همراه دارد نوع تجهیزات نصب است که باعث عمر بیشتر دستگاه خواهد شد.

تفاوت سرویس و نگهداری با تعمیر آسانسور

اکثر مردم فرق سرویس و نگهداری را با آسانسور تشخیص نخواهند داد. به هر حال کسی مایل نیست که با آسانسور خراب شده روبرو شود و مجبور به استفاده از پله ها شود و بدترین اتفاق در مورد خرابی آسانسور گیر کردن و سقوط است.به علت پیچیدگی و خطرساز بودن آسانسور نباید به دستگاه اهمیت نداد. بیشتر مردم با سهل انگاری تعمیر و سرویس آسانسور را به دلیل پرداخت نکردن هزینه، هزینه را پشت گوش انداخته و باید انتظار خسارات جانی را داشت. ( صرف نظر از خسارات مالی )همچنین تعمیر شدن آسانسور توسط یک تعمیرکار بی تجربه نیز باعث بی رغبت کردن مردم از تعمیر و سرویس آسانسور خواهد شد.سرویس آسانسور در یک دوره زمانی باعث سالم نگه داشتن آسانسور شما خواهد شد و از تعمیر کردن آسانسور بی نیاز خواهید شد. ( تفاوت بین سرویس و تعمیر ) پس بهتر است قبل از تعمیر شدن آسانسور، آسانسور را سرویس کنید.

تفاوت سرویس و نگهداری با تعمیر آسانسور

بستن قرارداد سرویس کردن آسانسور

شرکت های تولیدکننده آسانسور انواع خدمات مربوط به آسانسور را ارائه خواهند داد. اگر آسانسور ماهانه سرویس شود ( روغنکاری، کنترل ترمزها، آچارکشی قطعات و برطرف سازی خرابی های جزئی ) ایمنی آسانسور بالا خواهد رفت و از بروز مشکلات اساسی جلوگیری خواهد شد و هزینه کم خواهد بود.از جمله مواردی را که باید برای سرویس آسانسور در مورد یک مرکز در نظر بگیرید موارد زیر است.

 • رضایت مشتریان

خدمات پس از فروش آسانسورها بسیار مهم است. سعی کنید که اگر برای سرویس و نگهداری آسانسور دنبال مرکزی هستید مرکزی را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش داشته باشند. اما چه ربطی بین خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان است؟

اگر مرکزی کالای خود ( آسانسور ) را پشتیبانی کند رضایت مشتریان جلب خواهد شد و با خیال راحت سرویس و تعمیر را به مرکز خواهید سپرد.

 • کیفیت فعالیت

در صورتی که کار توسط متخصصین حرفه ای انجام شود سرویس و تعمیر قطعات باکیفیت تر خواهد بود و در نتیجه میانگین خرابی آسانسور کمتر است.

 • کادر فنی

در صورتی افراد کادر فنی آموزش دیده و حرفه ای باشند خدمات خود را به صورت سریع و باکیفیت بالا ارائه خواهند کرد.

 • سوابق

مشتریان بعد از بستن قرارداد معمولا شماره اشتراک دارند که به وسیله شماره اشتراک قادرند با مدیران ارتباط برقرار کنند و سوابق خدماتی را که شامل فاکتور و گزارشات مربوطه است را دریافت کنند.

 • بیمه

بیمه هم خدمت بزرگی دیگری است که شرکت های معتبر و برگزیده به شما ارائه خواهند داد.

 • سرعت در ارائه خدمات

همچنین ارائه خدمات اگر به صورت مرتب و ماهانه باشد. ( طبق تاریخ مشخص شده ) آسانسور طبق برنامه ریزی کنترل خواهد شد.

به طور کلی همه آسانسورها باید 6 ماه یک بار بررسی شوند تا از کیفیت شان کاسته نشود. اگر در ارائه خدمات سرعت العمل و کیفیت دیدید پس به مرکز اعتماد کنید.

بستن قرارداد سرویس کردن آسانسور

خدمات سرویس آسانسور در تهران و حومه

سرویس و نگهداری یعنی بررسی کردن همه اجزایی ( قطعه به قطعه آسانسور ) که برای ساخت و طراحی دستگاه به کار رفته شده و کنترل همیشگی بر کار کردن سیستم آسانسور بعد از اجرا شدن توسط سرویسکار.هیچ دستگاهی نیست که نیاز به سرویس شدن یا بازبینی نداشته باشد چون سرویس کردن نقش اساسی را در کار کردن و ایمنی دستگاه دارد و در هر صورت اگر خراب شود ایمنی را به خطر خواهد انداخت و با خود خطرات زیادی را دارد.

سرویس و تعمیرات آسانسور علم اختصاصی خود را لازم دارد چون برای عوض کردن یا بررسی هر جزء از دستگاه اول باید بدانید که چطور نصب شود و بعد از حفظ دستگاه توان تعمیر کردن را داشته باشد.چون تعداد آسانسورهای سریع زیاد نیست بنابراین متخصصان خیلی با آسانسورهای جدید آشنا نیستند و حتی اگر در زمان تعمیر شدن آسانسورهای جدید در محل تعمیر و سرویس حاضر شوند باز هم قادر به افزودن تخصص خود نیستند.سرویس آسانسور در هر واحد اداری، مسکونی و تجاری متفاوت است. معمولا در تهران و حومه چون مجتمع های مسکونی بلند زیادی قرار دارد خدمات سرویس  به شکل بلندمدت است و شرکت ها در قبال بسته شدن قرارداد وظیفه دارند که سرویس همه قسمت های آسانسور را انجام دهند.

با مدرنیته شدن زندگی، ابزاری مانند آسانسور در صنعت کاربرد زیادی پیدا کرده است. سرویس آسانسور همان قدر مهم است که خرید آسانسور باکیفیت و دارای استاندارد اهمیت دارد چون اسانسور برای رفت و آمد باعث راحتی مردم است.در صورت نگهداری صحیح و استفاده بد از آسانسور باید منتظر خسارت آن نیز بود  به همین دلیل لام است که برای همه ساختمان های که داری آسانسور هستند سرویس در مدت زمان معین شده انجام شود تا اتفاق بدی نیفتد.استفاده از افراد متخصص در تهران و حومه باعث کمتر شدن خطرات و هزینه ها و در نتیجه طول عمر دستگاه خواهد شد.ارائه خدمات مربوط به سرویس کردن در ترهان و حومه توسط افراد حرفه ای باعث کمتر شدن میزان خرابی دستگاه خواهد شد. شرکت های ارائه دهنده سرویس به شکل حرفه ای با شرکت های مجرب و کاربلد قرارداد خواهند بست.سرویس و تعمیر آسانسور حتما باید توسط افراد حرفه ای انجام شود تا از بروز خرابی و خسارت جلوگیری کند. همچنین نگهداری آسانسور یعنی بررسی دستگاه و تعمیر یا عیب یابی و عوض کردن قطعات معیوب.

شرکت های سرویس دهنده آسانسور در تهران

قبل از پرداختن به موضوع شرکت های سرویس دهنده دستگاه آسانسور در تهران بهتر است کمی در مورد سرویس و نگهداری دستگاه با شما سخن بگوییم.برای سرویس و تعمیر آسانسور سرویسکار باید علم فنی بالایی را داشته باشد تا سرویسکار یا تعمیرکار بتواند به طور دقیق سرویس و تعمیر را انجام دهد. در آسانسورهای که تعداد توقف بالا است سرویس کردن اهمیت بیشتری را دارد و باید به طور اصولی باشد.شرکت های سرویس آسانسور در استان تهران سرویس و تعمیر را به صورت دوره ای و بر اساس قرارداد انجام خواهند داد.شرکت های گفته شده با فرستادن کارشناس، خرابی آسانسور را تشخیص داده و سپس اقدامات لازم برای رفع خرابی را انجام خواهند داد. سرویس و نگهداری شرکت، بازبینی آساسنور در یک مدت معین است.در مدت گفته شده مدیران قرارداد را تنظیم و بعد قادر به استفاده از خدمات سرویس خواهند بود. در کل سرویس کردن آسانسور باعث جلوگیری از خسارات است.

خدمات مراکز تعمیر کردن و نگهداری آسانسور

شرکت ها و مراکز تعمیر و نگهداری در استان تهران و حومه در همه نقاط تهران در حال انجام تعمیرات و نگهداری کردن از دستگاه آسانسور هستند و با فرستادن افراد متخصص توانسته اند اقدامات بزرگی را انجام دهند.همچنین بسیاری از شرکت ها در زمان فعالیت خود کیفیت و سطح آسانسور را بالا برده اند چون کارد و فعالیتشان بر اساس تجربه و آموزش های دیده شده بوده است. مراکز تعمیر با سرویس دهی مرتب خدمات را به طور کامل انجام خواهند داد.

 • انجام تعمیر آسانسور بر اساس چک لیست
 • قرارداد با سازندگان واحدهای مسکونی
 • فرستادن افراد حرفه ای و متخصص برای تعمیر آسانسور
 • جنرال سرویس برای قرارداد های سالانه سرویس
 • سپردن تعمیرات به دست افراد مجرب و باسابقه
 • خدمات رسانی در زمان کوتاه و سریع

از جمله خدماتی است که در یک مرکز سرویس و نگهداری و تعمیر آسانسور ارائه خواهد شد.

خدمات مراکز تعمیر کردن و نگهداری آسانسور

علل اساسی نیاز به تعمیر در آساسنور

 • کمتر شدن یا قطع جریان برق

شاید در برخی فصول به ویژه فصل تابستان شاهد قطع شدن جریان برق باشید. علت قطع شدن برق در تابستان استفاده زیاد جریان برق و افت جریان برق است.در صورت قطع شدن جریان برق ، آسانسور متوقف خواهد شد. اگر شخصی در آسانسور گیر کند باید از طریق سیستم اضطراری فرد نجات داده شود.

 • بی توجهی به ظرفیت و استفاده نامناسب از آسانسور

هنوز فرهنگ استفاده از آسانسور در ایران جا نیفتاده است. برخی افراد از آسانسور به جای باربری استفاده خواهند کرد و حتی برخی اقدامات نابه جا باعث به تعمیر کشیده شدن آسانسور خواهد شد.

 • معیوب شدن دستگاه آسانسور

گاهی ممکن است نقص آسانسور بر اثر جریان برق یا سیستم مکانیکی باشد چرا که به مرور مشکل گفته شده پیش خواهد آمد.چه مشکل برق و چه سیستم مکانیکی باعث توقف آسانسور خواهد شد به همین دلیل سرویس و نگهداری آسانسور به طور دائم راهی برای پیشگیری از مشکلات گفته شده است.سرویس آسانسور در تهران و حومه بیشتر زمانی صورت خواهد گرفت که سرویسکار آسانسور در تهران و حومه همه ی امکانات سرویس کردن را داشته باشد و به صورت حرفه ای آموزش دیده تا بتواند آسانسور را به خوبی  سرویس کند.

خدمات سرویسکار آسانسور در تهران و حومه

یک سرویسکار آسانسور در هر محدوده از تهران که باشد خدمات خود را در مدت زمان معینی به تهران و حومه ارائه خواهد کرد.آسانسور یک دستگاه جدید برای نقل و انتقال اشخاص و بار در بین طبقات ساختمان است. سرویسکار آسانسور در تهران و حومه باید یک فرد حرفه ای باشد زیرا اگر سرویس آسانسور توسط یک فرد غیرحرفه ای انجام شود اتفاقات ناخوشایندی رخ خواهد داد.عموما خدمات سرویس در تهران و حومه قبل از بروز عیب در آسانسور انجام خواهد شد زیرا مردم تمایلی به داشتن یک آسانسور خراب و دیدن حوادث ناشی از عیب و خرابی آسانسور را ندارند.در تهران و حومه بیشتر خدمات سرویس توسط شرکت ها به مدیر ساختمان اعلام خواهد شد تا سرویس به موقع و به جا باشد.

سرویس کردن انواع دستگاه آسانسور

 • سرویس کردن آسانسورهای صنعتی

سرویس کردن آسانسورهای صنعتی بسیار مهم است چون آسانسورهای صنعتی بار و سنگینی مراکز صنعتی را تحمل خواهند کرد و باید ( به صورت ) حرفه ای سرویس شوند.از جمله قطعاتی که در آسانسورهای صنعتی با سرویس نکردن به موقعه آسیب خواهد دید ریل ها، قطعات مکانیکی و همچنین آهن کشی است.سرویسکار آسانسور صنعتی باید دقیق و حرفه ای باشد تا بتواند نسبت به حساسیت کار سرویس را به خوبی انجام دهد. هر چه تعداد طبقات بیشتر شود سرویس آسانسور بیشتر اهمیت پیدا خواهد کرد.

استفاده از آسانسورهای صنعتی روزانه به علت جا به جا کردن بار باعث کوتاه تر شدن زمان انجام کارها خواهد بود. در مورد هزینه سرویس آسانسور به ویژه سرویس آسانسورهای صنعتی بهتر است بدانید که هزینه بالایی دارند و به همین دلیل اشخاص از انجام سرویس خودداری خواهند کرد.فراموش نکنید با سرویس آسانسور قادرید با اطمینان خاطر بیشتری از آسانسور استفاده کنید.

 • سرویس کردن آسانسورهای واحد بتنی

در واحدهای بتنی آسانسور زیاد کاربرد دارد و سرویس آسانسور باید پیوسته و توسط متخصصان ( سرویسکاران متخصص ) صورت گیرد.در ساختمان های بتنی سرویسکار آسانسور باید از مهارت بالایی برخوردار باشد تا طول عمر آسانسور را زیاد کند.

 • سرویس کردن آسانسورهای خانگی

آسانسورهای خانگی به آسانسورهای گفته شده که برای انتقال بار و اشخاص در واحدهای مسکونی به کار برده شده است.در حال حاضر آسانسورهای خانگی به شکل پیشرفته تر و ایمن تری در اختیار افراد قرار خواهد گرفت و طول عمر بیشتری را دارند.چون آسانسورهای خانگی عمر مفید طولانی و بالایی را دارند اگر زیاد مورد استفاده قرار بگیرند باید طول عمر آسانسور که کمتر شده را به گونه ای با سرویس کردن تمدید کرد.

 • سرویس کردن آسانسورهای فولادی

سرویس آسانسورهای فولادی بهتر است در مدت زمان مشخص شده صورت گیرد. برای سرویس آسانسورهای فولادی باید قواعد لازم را در نظر بگیرید و چه بهتر که سرویس آسانسور توسط مراکز معتبر صورت گیرد تا شاهد خرابی پشت سر هم آسانسور نباشید.آسانسورهای فولادی برای استفاده شدن نیاز به تجهیزات خاصی دارند که باید در هنگام سرویس شدن ارزیابی شوند.به عبارت دیگر سرویس آسانسورهای فولادی شامل بازبینی بخش های گوناگون و مطمئن شدن از وجود نداشتن خرابی است که باید در مدت زمان معین تحت نظر اشخاص کاردان صورت گیرد تا دستگاه خراب نشود.

 • سرویس کردن آسانسورهای شیشه ای

آسانسورهای شیشه ای، آسانسورهای ظریفی هستند که برای نصب شدن شان باید فرد دارای علم فنی بالایی باشد.سرویس کردن آسانسورهای شیشه ای نیز فقط توسط افراد مجرب امکان پذیر است. آسانسورهای شیشه ای نمایی از زیبایی معماری و پیشرفت دانش هستند که امروزه در ساختمان سازی پرکاربرد است.آسانسورهای شیشه ای طبق استانداردهای جهانی ساخته شده و کیفیت بالایی را دارد. سرویس کردن آسانسورهای شیشه ای اگر به شکل حرفه ای باشد باعث حفظ کیفیت آسانسور و عملکرد آن و در نتیجه رضایت افراد خواهد بود.

 • سرویس کردن آسانسورهای هیدرولیک

آسانسورهای هیدرولیک همواره در واحدهای تجاری مورد استفاده است. در بازار آسانسورهای هیدرولیک پرکاربردترین آسانسورها هستند و باید سرویسکار آسانسور هیدرولیک فردی مجرب باشد.

 • سرویس کردن آسانسور یک طبقه

خدمات سرویس آسانسورهای که فقط برای یک طبقه مورد استفاده است باید توسط مراکز معتبر انجام شود.همچنین آسانسورهای واحدهای تجاری باید توسط سرویسکار آسانسور حرفه ای انجام شود چون به صورت مکرر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.هر کدام از انواع آسانسورهای که گفتیم کاربرد مختلف خود را دارند و در هر صورت باید سرویس و عیب یابی در هر کدام به شکل تخصصی باشد و اگر سرویس آسانسور به صورت غیرحرفه ای انجام شود سبب خسارات بزرگی خواهد شد.

علائم خرابی دستگاه آسانسور برای انجام سرویس

بعضی اوقات ایرادات وارده به آسانسور برای اشخاصی که غیرفنی هستند قابل تشخیص نیست و شاید اهالی واحد مسکونی فقط متوجه صداهای غیرعادی آسانسور شوند که به صورت موقت از آسانسور می آید.

در صورتی که خرابی ها تشخیص داده نشوند و رفع نگردد باید منتظر خسارات بزرگی بود.  تشخیص به موقع و به جا فقط توسط سرویسکاری مجرب و حرفه ای امکان پذیر است.سرویسکار آسانسور قادر است که به طور صحیح علت خرابی را تشخیص دهد و با هزینه کمتر آسانسور را تعمیر کند چون هزینه تعمیر آسانسور کم نیست پس یک تشخیص غلط باعث بالا رفتن هزینه و خرابتر شدن آسانسور خواهد بود.شرکت فراز بام ماهان با کمک سرویسکاران ماهر به شما کمک خواهد کرد که علت خرابی آسانسور شما مشخص و برطرف شود.

ویژگی های یک سرویسکار ماهر آسانسور

یک سرویسکار آسانسور تنها باعث پر کردن روغندان های آسانسور نیست بلکه جلوی صدمات و خرابی های بیشتر آسانسور را خواهد گرفت و مانع از اتفاقات بد ناشی از نیاز آسانسور به تعمیر خواهد شد.یک سرویسکار آسانسور باید با تجربه خود قادر شناسایی قطعه فرسوده باشد و قطعه را تعمیر یا تعویض کند تا اتفاقی بدی رخ ندهد. تعمیر و برطرف کردن خرابی آسانسور قبل از رخ دادن اتفاقات ناگوار تنها ویژگی یک سرویسکار ماهر نیست بلکه سرویسکار ماهر باید از خرابی آسانسور پیشگیری کند که فقط با مجرب بودن سرویسکار امکانش هست.بعضی اوقات ممکن است خرابی آسانسور قابل پیشگیری نباشد چون احتمال دارد مشکل آسانسور عمدی باشد و یا به دلیل استفاده غیراستاندارد از آسانسور ایجاد شود که در چنین شرایطی نباید از سرویسکار انتظار پیش بینی و پیشگیری را داشت.در هر صورت یادتان نرود که آسانسور هر چند وقت یک بار باید سرویس شود تا خرابی های کوچک تبدیل به خرابی های بزرگ نشود و عوارض مالی و حتی جانی را متحمل نشوید.